فهرست
رونمایی از قراردادها/...و اینک سپاهان اصفهان!
رونمایی از قراردادها/...و اینک سپاهان اصفهان!

رونمایی از قراردادها/...و اینک سپاهان اصفهان!

آی اسپورت-کدام تیم گرانترین مجموعه را در لیگ سیزدهم در اختیار داشت؟ این سئوالی است که برای یافتن پاسخ آن تنها می توان با اتکا به شفاف سازی واقعی ارقام و اعداد به جواب رسید. روزی که حرف از ارقام میلیاردی بود همه کتمان می کردند، بعد که لیست پرسپولیس برملا شد ، همه سر تکان می دادند و افسوس می خوردند اما ناگهان لیست آبی ها هم رونمایی شد و مشخص شد دست بالای دست بسیار است و اگر آنجا بحث حراج پورشه بود اینجا شورت تیم را هم رهن داده اند!

این حکایت فوتبال ماست. همه قرارداد میلیاردی با ترفند می بستند و از نقشه دیگران بی خبر بودند. اما بشنوید از سپاهان . آنها با علی حمودی قراردادی دو ساله بسته اند که سال اول یک میلیارد و 100میلیون و سال دوم یک میلیارد و چهارصد و چهل میلیون تومان است. او 60 درصد قرارداد را نقد و ابتدای فصل گرفته و 20 درصد را ماه به ماه به صورت حقوق و 20 درصد هم پایان فصل می گیرد.جالب است بدانید همین بازیکن سال قبل با استقلال قرارداد 480 میلیونی داشته که یک باره دو برابر شده است!
این وضعیت حمودی غیر ملی پوش است. درباره مجتبی جباری گفته می شود که او قراردادی یک میلیارد و 200 میلیونی با زردپوشان داشت که یک میلیارد را نقد گرفته و هنگام جدایی مقرر گردیده بود کل پول را مسترد نماید. او 600 میلیون را برگرداند و 400 میلیون را طی دو فقره چک به سپاهانی ها عودت داد که چک ها پاس نشده و علیه او در دادگاه طرح دعوا کرده اند!
آرش افشین یک میلیارد و 100 میلیون قرارداد داشته که 900 میلیون آن نقد بوده،هادی عقیلی یک میلیارد و 400 میلیون با 900 میلیون نقد، شجاع خلیل زاده یک میلیارد و 100 میلیون با 50 درصد نقد، یعقوب کریمی با احتساب رضایت نام اش یک میلیارد و 700 میلیون، محرم نوید کیا یک میلیارد و 200 میلیون با 800 میلیون نقد از دیگر شنیده های لیست سپاهانی هاست که با توجه به مستند بودن وضعیت حمودی در قیاس با او قابل باور هستند. خارجی ها و رحمان احمدی را هم به این لیست اضافه کنید و البته میزان دقایق برخی بازیکنان را در نظر بگیرید تا متوجه شوید سرخابی ها در رقابت به چه تیم هایی دست به ریخت و پاش زده اند و البته وضعیت نتیجه گیری این فصل سپاهان را هم فراموش نکنید.

قرارداد علی حمودی با باشگاه سپاهان
 
     
آی اسپورت
2014-04-24 14:07:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر