فهرست
لیست بازیکنان درخواستی دایی: انصاری فرد، شریفات، کرمی و حدادی فر/ سید جلال می رود!
لیست بازیکنان درخواستی دایی: انصاری فرد، شریفات، کرمی و حدادی فر/ سید جلال می رود!

لیست بازیکنان درخواستی دایی: انصاری فرد، شریفات، کرمی و حدادی فر/ سید جلال می رود!

آی اسپورت-علی دایی جمعه شب از مسافرت خارج از کشور به ایران بر می گردد تا برای فصل آتی برنامه ریزی کند.او قصد دارد تمرینات تیمش را از نیمه خرداد آغاز نماید، اسکلت تیمش را حفظ کند و نفرات جوانی را به فهرست سرخپوشان بیافزاید. همه اینها در حالی است که تکلیف مدیریت پرسپولیس مشخص نیست و سازمان لیگ هم آیین نامه نقل و انتقالات را ارائه نکرده تا تیم ها بدانند چه تعداد بازیکنی را می توانند به خدمت بگیرند.

از جمع نفرات پرسپولیس نیلسون، رضا نورمحمدی، سید جلال حسینی، محسن بنگر، قاسم دهنوی و فرزاد حاتمی نفراتی هستند که با این تیم قرارداد ندارند. تعدادی دیگر از بازیکنان هم بر این باورند که قراردادشان یا پرسپولیس مشروط است اما نباید به این حرفها اعتماد کرد زیرا شروط موجود در قراردادهایشان بنحوی نیست که بتوانند قرارداد خود را فسخ نمایند.
در فهرست پرسپولیس سید جلال را باید رفته حساب کرد. او راهی خارج از کشور می شود.سید صالحی، فرزاد حاتمی، قاسم دهنوی و رضا محمدی گلر دوم تیم هم شانس زیادی برای ماندن ندارند.با رفتن سید جلال شانس ماندن رضا نورمحمدی در خط دفاعی بالا رفته و بازیکنان قرضی تیم که ذوب آهن رفته اند هم مدنظر دایی قرار دارند. میلاد غریبی و محمد رضا خانزاده به جمع سرخ ها برمی گردند و البته یونس شاکری دیگر بازیکن قرضی تیم برای بازگشت از هیچ شانسی برخوردار نیست.
با این شرایط احتمالا مسلمان هم مجبور به بازگشت به ذوب آهن خواهد شد.بحث رفتن خلعتبری به عجمان را جدی نگیرید. بدهکار بودن پرسپولیس به آن باشگاه عربی ربطی به خلعتبری و قراردادش ندارد و دو باشگاه باید مشکل خود را ولو در فیفا حل کنند.
در لیست خرید دایی نام یک گلر وجود دارد که البته فاش نشده اما برخی منابع خبری از وحید طالب لو نام می برند، کریم انصاری فرد ، حدادی فر ، عبدالله کرمی ، اسماعیل شریفات به همراه چند بازیکن جوان نفراتی خواهند بود که مدیر بعدی پرسپولیس باید برای جذبشان خود را آماده کند.
     
آی اسپورت
2014-04-24 14:21:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر