فهرست
یاوری:شنبه قدرت فجر را می بینید
یاوری:شنبه قدرت فجر را می بینید

یاوری:شنبه قدرت فجر را می بینید

آی اسپورت-فجر به پلی آف رسیده و باید مقابل پیکان صف آرایی کند.پیکانی که فرهاد کاظمی را به عنوان سرمربی در اختیار دارد و این مربی فصل قبل درست در همین مرحله از بازی ها در ذوب آهن جایش را به یاوری داده بود.حالا این نبرد تعیین کننده شاید تسویه حساب دو مربی هم باشد. با محمود یاوری در آستانه بازی رفت همکلام شدیم. بخوانید:
 
*پیکان احتمالا حریف ساده ای نیست.
 
احتمالا نه؛ قطعا حریف ساده ای نیست.تیم خوبی دارند و کارشان را دیده ام.فوتبال را خوب بازی می کنند.
 
*اینها را برای توجیه شکست احتمالی شنبه که نمی گویید؟
 
بحث شنبه جداست. شنبه قدرت واقعی فجر را خواهید دید.یک فصل به کنار باید در این بازی مزذ زحمات خود را دریافت کنیم.یک درصد هم قرار نیست به شکست فکر کنیم.
 
*تماشاگران شیرازی حافظیه را پر خواهند کرد؟
 
من این توقع را دارم که در این دیدار تنهایمان نگذارند.امیدوارم بیایند و کمک کنند تا شهرشان فصل بعد هم در لیگ برتر سهمیه داشته باشد و مثل برق، فجر را هم از دست نرفته نبینیم.
 
*گفتید برق!بر سر آن تیم چه آمده که حالا در دسته دوم هم در معرض سقوط است؟
 
بزرگی گفته است«اگر می‌خواهید مجموعه ای زود سقوط کند، کارهای بزرگ را به آدم‌‌های کوچک بسپارید و آدم‌های بزرگ را به کارهای کوچک وادارید؛ این موضوع نکته اصلی شکست یک مجموعه  است.» بنظرم برق هم همین وضعیت را داشت.
 
*بازی شنبه برایتان انتحاری است؟
 
به ان معنا که بخواهیم دست به هر کاری بزنیم خیر. اما می خواهیم جوری نتیجه بگیریم که بازی برگشت دغدغه ای نداشته باشیم.
 
*این روزها همه دارند شفاف سازی می کنند.شما و فجر قصد شفاف سازی قراردادها را ندارید؟
 
قراردادهای ما سالهاست شفاف است.همه می دانند فجر چه وضعیتی دارد. من با شفاف سازی موافقم اما به نظر می رسد این هم راهکاری برای کم کردن ارقام نباشد و مثل سقف قراردادها به ترویج زیر میزی بیانجامد.تا پایه ها را تقویت نکنیم و باشگاهها تولید بازیکن نداشته باشند همین می شود که بازیکن ما را با یک میلیارد و نیم می برند.
 
*در پایان اگر قرار باشد یک نفر را به عنوان مربی برتر سال انتخاب کنید آن یک نفر کیست؟
 
حسین آقای فرکی مرد با دانش و بی حاشیه ای است و من هم خیلی دوستش دارم. اسم او را با احترام به همه همکاران بر زبان می آورم.
     
آی اسپورت
2014-04-24 14:24:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر