فهرست
ایران پوریان: سال پیش استقلال دو برابر تراکتور به من پیشنهاد داد اما به خاطر مردم تبریز قبول نکردم/ از مسئولان تیم رنجیده شده ام
ایران پوریان: سال پیش استقلال دو برابر تراکتور به من پیشنهاد داد اما به خاطر مردم تبریز قبول نکردم/ از مسئولان تیم رنجیده شده ام

ایران پوریان: سال پیش استقلال دو برابر تراکتور به من پیشنهاد داد اما به خاطر مردم تبریز قبول نکردم/ از مسئولان تیم رنجیده شده ام

آی اسپورت- محمد ایران پوریان بازیکن تیم تراکتورسازی مدعی است از چندین تیم لیگ برتری و تیم های مطرح پایتخت پیشنهاد دارد و حتی سال قبل جواب رد به پیشنهاد استقلال است، با وجود اینکه تیم استقلال دو برابر تراکتورسازی به وی پول می داده است! گفتگوی ما را با این بازیکن بخوانید:


برای تیم فصل بعدت تصمیم گرفته ای؟!

با اینکه چند روز از فصل نقل و انتقالات می گذرد تاکنون هیچ شخصی از سوی باشگاه تراکتورسازی با من برای تمدید قرارداد و مذاکره تماس نگرفته است.
پیشنهادات خیلی خوبی دارم، ولی اولویت اول من مردم آذربایجان است، از صمیم قلب مردم آذربایجان را دوست دارم، این حرف ها را برای شیرین کاری نمیزنم، مردم خودشان اخلاق من را می شناسند و می دانند علاقه و ارادت خاصی به مردم این سرزمین دارم.

گویا سال پیش از سرخابی های پایتخت هم پیشنهاد داشتی؟!

فصل قبل از استقلال پیشنهاد داشتم که حتی مبلغ پیشنهادی این تیم دو برابر تراکتور بود، اما نتوانستم از مردم تبریز جدا شوم، برای من عشق و تعصب مهم تر از پول است.

از مسئولان باشگاه هم که در این مدت حسابی شاکی بودی...

در تراکتور چشمم آسیب دید و سپس به آن شکل مصدوم شدم، ولی مسئولان تراکتور رفتاری با من انجام دادند که گویی در کوچه و خیابان مصدوم شده ام. تا روزی که برای تراکتور بازی می کردم، پول می دادند ولی بعد از مصدومیت ریالی از این تیم پول نگرفته ام، این در حالی است که پول بازیکن مصدوم را باید زودتر از سایرین بدهند؛ چرا که بازیکن مصدوم برای موفقیت تیم اش از جانش هم گذشته است.

به هر حال جواب خوبی هایم را با بدی دادند، از مسئولان تراکتور رنجیده ام، بازیکن در زمان مصدومیت از هر لحاظ به کمک مسئولان تیم نیاز دارد، اما جالب است بدانید به غیر از پول عمل جراحی، سایر هزینه های درمان ام را از جیب خودم پرداخت کرده ام.

وضعیت سرمربی گری تراکتور چه خواهد شد؟!

 تونی اولیویرا مربی با دانشی است که کارنامه اش برای همه معلوم است و قهرمانی جام حذفی نیز شاهکار این مربی بود، معتقدم ماندن این تونی به نفع تراکتور است.  باید قبل از پایان لیگ، سرمربی فصل بعد مشخص و در روزهای اول نقل و انتقالات تیم بسته شود، ولی متأسفانه وضعیت سرمربیگری تراکتور هنوز مشخص نیست.

دلیل نتیجه نگرفتنتان در لیگ امسال چه بود؟!

به نظرم دیر بسته شدن تیم، دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تراکتور در لیگ بود؛ بطوریکه چند روز مانده به آغاز لیگ برتر، هنوز لیست خرید تراکتور کامل نشده بود.  تقریبأ همه بازیکنان تراکتور در طول فصل چندین بار مصدوم شدند و این مسئله نیز روی نتایج، تأثیر گذار بود.از روی تعصب و علاقه به پیراهن تراکتور، این حرف ها را میزنم، امیدوارم تیم را زود ببندند.

سیاست های جدید مدیر باشگاه را شنیده ای؟! پرداخت پول بر اساس عملکرد!

به هیچ وجه تن به چنین قرار داد هایی نمی دهم.

     
آی اسپورت
2014-04-24 14:40:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر