فهرست
لیست پر و پیمان ژنرال؛ هیچ کس آزاد نیست
لیست پر و پیمان ژنرال؛ هیچ کس آزاد نیست

لیست پر و پیمان ژنرال؛ هیچ کس آزاد نیست

آی اسپورت - تیم ذوب‌آهن اصفهان تاکنون بختیار رحمانی و میلاد فخرالدینی را جذب کرده است اما سرمربی ذوب آهن همچنان خواهان جذب حداقل یکی دو بازیکن دیگر است تا تیم را تقویت کند. در فهرست مد نظر امیر قلعه‌نویی بازیکنانی نظیر میثم تیموری از پارس جنوبی، سجاد شهباززاده از استقلال و عیسی آل کثیر از نفت تهران حضور دارند. اما همه این بازیکنان با باشگاه‌هایشان قرارداد دارند.

در این بین با اینکه گفته شده بود سجاد شهباززاده در استقلال ماندنی شده اما این بازیکن خواهان جدایی از آبی پوشان است زیرا نه تنها در ترکیب اصلی تیم قرار نمی‌گیرد بلکه حتی گاهی به سختی نامش در فهرست ۱۸ نفره تیم هم آورده می‌شود! باشگاه ذوب آهن خواهان جذب آل کثیر هم هست اما مشخص نیست برای جذب این بازیکن باشگاه باید با چه فرد یا افرادی در باشگاه نفت تهران مذاکره کند.امیر قلعه‌نویی همچنین خواهان یک بازیکن به نام آریا کیا از تیم دسته اولی برق شیراز است که در پست وینگر بازی می‌کند.

در روزهای گذشته تیم تراکتورسازی با جدایی محمد ابراهیمی و حضور او در ذوب آهن مخالفت کرده بود. تیم ذوب آهن در حال حاضر با ۲۰ امتیاز در رده نهم جدول است و روز جمعه در هفته هفدهم لیگ برتر باید به مصاف گسترش فولاد در تبریز برود.

۳    
آی اسپورت
2017-12-27 10:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر