فهرست
شایعه حضور جلالی و مظلومی در مسجد سلیمان/ مکوندی می‌ماند اما با آلترناتیو!
شایعه حضور جلالی و مظلومی در مسجد سلیمان/ مکوندی می‌ماند اما با آلترناتیو!

شایعه حضور جلالی و مظلومی در مسجد سلیمان/ مکوندی می‌ماند اما با آلترناتیو!

آی اسپورت- وقتی تیمی از لیگ یک به لیگ برتر صعود می‌کند اولین چیزی که در موردش پیش می‌آید، شایعات در مورد سرمربی فصل آینده است؛ در مورد اینکه چه کسی سرمربی تیم لیگ برتری می‌شود چرا که خیلی‌ها فکر می‌کنند مربی که تیم را به لیگ برتر آورده، یک مربی لیگ یکی است و در حد لیگ برتر نمی‌تواند ظاهر شود. پس به خاطر اینکه تیم صعود کرده بتواند در لیگ برتر بماند، به دنبال گزینه‌های باتجربه‌ای می‌روند که این کار را انجام دهد. در مدت اخیر که تیم پدیده و نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود کردند تا به حال بارها در مورد سرمربی جدید پدیده خبرهای متفاوتی شنیدیم. اینکه چه کسی قرار است جانشین اکبر میثاقیان شود؛ جانشین مربی باتجربه‌ای که سابقه سال‌ها حضور در لیگ برتر را دارد.
این مسائل در مورد نفت مسجد سلیمان کمتر شنیده می‌شد تا اینکه بحث قهر و ناراحتی بهروز مکوندی شنیده شد. اینکه مکوندی از تقسیم پاداش‌های قهرمانی راضی نبود و به همین دلیل به جشن قهرمانی نرفت. این مساله باعث شد چند گزینه برای سرمربیگری نفت مسجد سلیمان مطرح شوند که البته خیلی‌ها آنها را جدی نمی‌گرفتند چون نمی‌دانستند تکلیف تیم چه می‌شود. در مسجد سلیمان می‌ماند یا اینکه امتیازش به شهر دیگری واگذار می‌شود. به هر حال شایعه‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه این بار نام گزینه‌ها هم مطرح شد. نام مجید جلالی و پرویز مظلومی. گزینه‌هایی که از نظر خیلی‌ها شاید منطقی به نظر برسد چون با جو خوزستان آشنایی خوبی دارند اما از نظر مردم مسجد سلیمان قابل پذیرش نبودند چرا که مسجد سلیمانی‌ها معتقدند مربی بومی‌شان که زحمت کشیده و تیم را لیگ برتری کرده باید بماند و مزد زحماتش را بگیرد. یعنی اینکه در لیگ برتر هم خودش هدایت تیم را برعهده داشته باشد. با این جو به وجود آمده، هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان به دنبال راهکاری است که هم گزینه باتجربه‌ای بیاورد و هم اینکه بهروز مکوندی را نگه دارد.

بر این اساس ظاهرا قرار است مکوندی سرمربی نفت مسجد سلیمان بماند اما یکی از گزینه‌ها به عنوان مدیرفنی، کنار تیم باشد تا اگر سرمربی بومی این تیم نتوانست تا هفته‌های پنجم، ششم عملکرد خوبی داشته باشد به راحتی او را کنار بگذارند و گزینه‌ای که با عنوان مدیر فنی آمده، هدایت تیم را به عهده بگیرد. با این تدابیر نه مکوندی می‌تواند اعتراضی کند و نه اینکه مردم مسجدسلیمان دست از حمایت خود بکشند. البته بهروز مکوندی که این روزها در حال گذراندن دوره مربیگری درجه A آسیا است تا به راحتی بتواند روی نیمکت تیم لیگ برتری نفت مسجد سلیمان بنشیند ظاهرا هیچ مشکلی با این مسائل ندارد چون هم می‌داند مردم مسجد سلیمان حامی او هستند و هم اینکه دوستی‌اش با استاندار خوزستان باعث می‌شود، به راحتی کنار گذاشته نشود. گفته می‌شود زمانی که عبدالحسین مقتدایی عضو هیات مدیره صنعت نفت آبادان بود، بهروز مکوندی کاپیتانی تیم را بر عهده داشت و به خاطر سال‌ها حضور در این تیم با مقتدایی ارتباط صمیمی پیدا کرد. به همین دلیل شنیده می‌شود در حال حاضر که مقتدایی استاندار خوزستان است، از مکوندی حمایت می‌کند تا او سرمربی نفت مسجد سلیمان بماند. البته این مسائل در حد شایعه است و احتمال می‌رود این موضوع حدس و گمان طرفداران بهروز مکوندی باشد. در هر صورت هنوز تکلیف سرمربی نفت مسجد سلیمان مشخص نشده و باید دید در روزهای آینده که جلسه هیات مدیره برگزار می‌شود، چه اتفاقی می‌افتد و چه تصمیمی گرفته می‌شود.

سمیرا شیرمردی 

     
آی اسپورت
2014-04-24 15:18:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر