فهرست
گزارش روز : بارسا بر سر دوراهی ؛ حالا وقت تصمیم گیری است
گزارش روز : بارسا بر سر دوراهی ؛ حالا وقت تصمیم گیری است

گزارش روز : بارسا بر سر دوراهی ؛ حالا وقت تصمیم گیری است

آی اسپورت - سه هفته گذشت . سه هفته ای که بر بارسا به سختی گذشت. تقریبا 20 روز پیش بود که فیفا ، بارسلونا را به ممنوعیت از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو محکوم کرد.در این مدن بارسا دو جام را از دست داد و جام سوم یعنی لالیگا را در آستانه از دست دادن می بیند.

ناکامی هایی که به روشنی اشاره می کنند که بارسا نیاز به یک انقلاب و یا یک بازسازی عمیق دارد. بله ! جای هیچ توجیهی نبود و نیست. بارتومئو رئیس باشگاه با رد وقوع هرگونه انقلاب در باشگاه و رد انتخابات زودرس اعلام کرد که به " زوبی زارتا " مدیر ورزشی خود اطمینان کامل دارد و روی او برای بازسازی عمیق و دقیق بارسا در فصل 2014 - 2015 حساب خواهد کرد.


این محکومیت زمانی به بارسلونا ابلاغ شد که این باشگاه در حال مذاکرات نهایی با هلیلویچ کروات و تراشتگن آلمانی بود و تقریبا بعد از این اتفاق یک پای  این دو بازیکن از  باشگاه خارج شد. تا اینکه دیروز از فیفا خبر رسید که این محرومیت موقتا به حالت تعلیق در امده است .


خبری خوش که البته باید همچنان منتظر ماند و دید که مدیران بارسا می توانند با ادله محکم این تعلیق موقت را دائمی کنند یا خیر ؟ به نظر می رسد که حال ، زمان تصمیم گیری نهایی رسیده است و مدیران بارسا باید تصمیم گیری کنند که برای حضور قدرتمند در فصل آینده ، کدام روش را پی خواهند گرفت ؟


تکیه کردن به جوانان لاماسیا و بازگرداندن بازیکنان قرض داده شد همچون دلوفئو یا هزینه 100 میلیون یورویی در بازار نقل و انتقالات ؟ به نظر می رسد که بارسا پیش از گرفتن هر تصمیمی باید با تراشتگن قراردادی را به امضا برساند چرا که با رفتن والدس و پینتو نیاز به یک دروازه بان در کلاس جهانی به شدت احساس می شود.


بطور حتم روزهای آینده و تصمیماتی که بارتومئو و زوبی زارتا خواهند گرفت در سرنوشت بارسا تاثیر به سزایی خواهند داشت. 


منبع : موندو دپورتیوو

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-24 16:14:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر