فهرست
نقل قول‌های روز: جنم حسینی
نقل قول‌های روز: جنم حسینی

نقل قول‌های روز: جنم حسینی

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

چند سال است که کریمی را می‌شناسم. او در کارش فوق‌العاده جدی است و دوست دارد که همه چیز با نظم جلو برود. خوشبختانه الان سپیدرود آرامش دارد و شرایط تیم از لحاظ امکانات هم خیلی بهتر شده است. الان دغدغه خاصی نداریم و باید تمام تمرکزمان روی مسائل فنی باشد.

شرایط سپیدرود بعد از حضور کریمی از قول حسین کعبی

حسینی رکورد زد، اما این تنها حاصل زحمت او نبود، بلکه تمام بازیکنان برای ثبت این رکورد تلاش کردند. اشکان نامداری مربی دروازه‌بانان استقلال هم در این رکورد سهیم است. امیدوارم حسینی «جَنم» این را داشته باشد که همینطور به کار خود ادامه دهد. حسینی در این بازی طراوت و شادابی بازی‌های قبل را نداشت و بازی را خیلی ساده گرفته بود. این برای حسینی خوب نیست، او باید متوجه شود که نباید راه را اشتباه برود و باید محکم به روند خوب خود ادامه دهد.

صحبتهای جالب رضا حسن زاده درباره ثبت رکورد کلین شیت توسط حسینی

من با یک حکم آمده‌ام و با یک حکم هم می‌روم. آدم استعفا دادن هم نیستم. من از هشت سالگی زحمت کشیدم و الان در این برهه اگر کسی دوست ندارد خیلی راحت یک نامه بدهد و بگوید که من بروم و دیگر خداحافظ. آن وقت می‌روم و در کارخانه مشغول می‌شوم، چون کارمند کارخانه ذوب‌آهن هستم. اگر مشکل سعید آذری است, حل کردن این مشکل کار سختی نیست

پاسخ مدیرعامل ذوب آهن به سئوالی درباره شایعه استعفایش

هفته گذشته مذاکرات با حضور على گل تکین(دستیار دنیزلى در پاس) انجام شد، او هم فوتبال ایران را خوب مى‌شناسد. آن زمان که ابتدا به ایران رفتم تراکتورسازى در لیگ دسته اول بود بعد قهرمان شد و حالا در لیگ برتر حضور دارد. مدیرعامل باشگاه آجورلو دوست من است که قبلا در پاس با هم کار کردیم و آدم خوبى است. او الان مدیر تراکتورسازى شده و این پیشنهاد را مطرح کرد.

مصطفی دنیزلی در گفتگو با یک شبکه ترکیه ای مذاکره با مدیران باشگاه تراکتورسازی را تائید کرده است.

۱    
آی اسپورت
2018-01-14 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر