فهرست
سوال از مدیران استقلال؛ بالاخره شفر چکاره بود؟
سوال از مدیران استقلال؛ بالاخره شفر چکاره بود؟

سوال از مدیران استقلال؛ بالاخره شفر چکاره بود؟

آی اسپورت - از زمانی که وینفرد شفر ایران را ترک کرده، بدگویی‌ها و افشاگری‌های کادر مدیریتی باشگاه استقلال علیه او به طور توقف‌ناپذیری استارت خورده است. زمانی که مربی آلمانی در باشگاه مشغول به کار بود، امیرحسین فتحی در اظهار نظری عجیب او را «بهترین مربی تاریخ استقلال» خطاب کرد، اما حالا که او نیست، عوامل باشگاه حیثیت حرفه‌ای مرد آلمانی را از هیچ گزندی معاف نمی‌دارند. در تازه‌ترین اتفاق، علی خطیر معاون استقلال با حضور در جمع هوادارانی که به منظور اعتراض مقابل ساختمان باشگاه تجمع کرده بودند حاضر شد و اظهارات عجیبی به زبان آورد؛ مطالبی که طبیعتا توسط هواداران فیلمبرداری شده و حالا ویدیوی اظهارات شگفت‌انگیز خطیر در سایت‌ها و کانال‌های مختلف دست به دست می‌شود.

معاون استقلال که در گفتگوی غیررسمی با هواداران لحنی صریح‌تر دارد، بی‌پروا شفر را به دلالی و سودجویی متهم می‌کند و می‌گوید همین خصلت او باعث شد با وجود فراهم شدن منابع مالی برای تمدید قرارداد تیام و جباروف در ترکیه، این دو بازیکن از جمع آبی‌پوشان جدا شوند. این اظهارات علاوه بر آنکه روشنگر است، تکان‌دهنده هم هست. خیلی از استقلالی‌ها یک سال تمام یقه همه مدیران ریز و درشت وزارت ورزش را گرفتند. آنها مدعی بودند وزارت ستاره‌های این تیم را از «عمد» پرانده تا تیم حریف نتیجه بگیرد، اما امروز معاون باشگاه می‌گوید بودجه اولیه برای تمدید قرارداد با تیام و جباروف آماده بوده که توسط شفر به تاراج رفته است؛ خب چرا این موضوع را به هواداران منتقل نکردید تا از حجم بدگمانی آنها به زمین و زمان کاسته شود؟ چرا به جای روشنگری، خودتان هم پشت این غبار پنهان شدید و از زیر بار قبول تقصیر شانه خالی کردید؟ سوال مهم‌تر اینکه چرا شش ماه بعد، بالاتر از مرحوم منصور پورحیدری به وینفرد شفر لقب بهترین مربی تاریخ استقلال را دادید؟ آیا آن زمان فراموش کرده بودید بهترین بازیکنان تیم‌تان قربانی سودجویی همین دلال شده‌اند؟

 

سهم مدیران فعلی استقلال هم در ناکامی این تیم کم نیست؛ آنها که با سکوت‌شان به فرافکنی‌ها کمک کردند و با تعلل‌شان، یک مربی سودجو را تا آخرین روزهای فصل روی نیمکت نگه داشتند. امروز شاید کمی برای افشاگری دیر شده باشد؛ مخصوصا که همین آقای خطیر در دوحه با شفر آشتی کرد و کنار او عکس گرفت. می‌دانیم که امروز بهانه حفظ آرامش در روزهای سخت را خواهید گرفت، اما لازمه مدیریت چیز دیگری است؛ چیزهایی که شما ندارید.

بانک ورزش

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-06-11 02:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
تاج
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۰۱
پس رفتنتان به ترکیه ثمری برای تمدید قرارداد با کسی نداشت.
پندار توفیقی : بله سودی نداشت و ترکیه رفتن ما هم بدون پولی از طرف باشگاه بود.
۲ ۱
!!!
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۲
توفیقی بیاد چی بگه؟ بگه با چمدون پرپول رفتیم و شفر همه رو گرفت؟؟؟ باید توپ رو مینداخت تو زمین وزارت و بی پولی تا شماها رو خام کنه.
۳
کنت دراکولا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۲۶
میدونی چرا مدیران کیسه نگفتن چرا تیام و جبارف رو نگرفتن!!؟؟اگه میکفتن نمیتونستن جلوی هوچی گری این کثافتها رو بگیرن تا باج بگیرن در ثانی مدیریت گاو کیسه با این کار وژارت رو مقصر جلوه میدادن و از گردن خودشون ساقط کردن .در هر صورت این جماعت صدپدر خیلی حرومزاده تشریف دارن و بازهم طلبکار میشن پدر سگها.
علیرضا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۲
دایی تو این دستگاه عریض و طویل فوتبال ما یک نفر پیدا نمیشه از استقلال و اربابان بالا سریش یعنی شخص وزیر ورزش و اون مازیار ناظمی کیسه کش سوال و پیگیری کنه که این همه پول از کجا میاید و این همه تخلف در باشگاه چرا میشه:
خرید غیرقانونی پاتوسی با جعل مدرک و ساخت و پاخت با فدراسیون
خرید تبریزی با فشار مستقیم وزیر به ذوب آهن
بدهی بیش از یک میلیون دلاری به شفر و دلالی او
قراراداد پسر شفر بدون رزومه
ولخرجی بیش از 40 میلیارد تومن برای چهار خارجی اخراجی استقلال به ادعای فتح الله زاده و منزوی
بدهی چندصد هزار دلاری به پروپئیچ و دروغی که با هماهنگی فدراسیون به کنفدراسیون آسیا گفتند تا سال قبل حذف نشوند!
قرارداد دو یا سه میلیون دلاری با استرماچونی با پیش پرداخت اولیه!
قول به استراماچونی برای حفظ پاتوسی در حالیه تمدیدش هزینه ای حدود یک میلیون دلار رو دست باشگاه میذاره
قراراداد با بلبلی در حالیه هفته قبل رسما اعلام شد با فولاد قرارداد بسته!
.
.
.
آهای فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق، کمیته انضباطی، مجلس، وزارت ورزش، دولت، ایرانسل، سید حسن خمینی، ... یکی جواب بده! چه خبره تو این فوتبال و این باشگاه خراب شده مافیایی!!
۳
...
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۸
مقصر هوادارای ابله کیسه هستن که تو سال 2019 هنوز با کلاه و شال ابی گول میخورن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر