فهرست
شفر در کنفرانس؛ تغییر سیستم دادیم
شفر در کنفرانس؛ تغییر سیستم دادیم

شفر در کنفرانس؛ تغییر سیستم دادیم

آی اسپورت- سرمربی آلمانی استقلال از بازی تیمش در نیمه دوم دیدار با الریان رضایت دارد. وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال پس تساوی مقابل الریان در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، به نشست خبری آمد و درباره این دیدار صحبت کرد:

 بین دو نیمه تغییر سیستم دادیم

5 دقیقه ابتدایی بازی هر دو تیم فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتند و این امکان وجود داشت که بازی یک بر صفر و یا حتی یک بر یک شود. بین دو نیمه کمی سیستم را تغییر دادیم زیرا امید و روزبه نزدیک به هم بازی می‌کردند و به نظر می‌رسید که دو بازیکن یک پست هستند. ابراهیمی را به سمت راست بردیم و چشمی جلوی خط دفاع آمد و توانستیم بازی را در اختیار بگیریم. مهاجمان خوبی داشتیم و طبیعی بود که تیم حریف را با فشاری که وارد کردیم، به عقب برانیم.

 نیمه دوم دقیقه به دقیقه بهتر شدیم

ما بعد از این با دو مهاجم بازی کردیم و سعی کردیم یک ضرب و دو ضرب بازی کنیم. بین دو نیمه به بازیکنان گفتم می‌توانیم بازی را عوض کنیم و این اتفاق رخ داد. شخصیت و روحیه تیم ما در نیمه دوم بسیار خوب بود و شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. در نیمه دوم دقیقه به دقیقه بهتر شدیم و تیم ما پرس بهتری انجام داد و تیم حریف را تحت فشار قرار داد و در کل بهتر بازی کردیم. توپ‌های زیادی را به وینگرهای خودمان رساندیم و با توجه به موقعیت‌هایی که داشتیم، انتظار می‌رفت که گل دوم را نیز به ثمر برسانیم.

 در دقایق پایانی بازی بی‌دقت بودیم

در 10 دقیقه آخر از جدیت استقلال کاسته شد. مانند 35 دقیقه قبل فوتبال بازی نکردیم و سانترهای خوبی انجام ندادیم و تک ضرب بازی نکردیم. در نهایت تبریک می‌گویم که یک امتیاز در بازی اول گرفتیم. به بازیکنانم برای این یک امتیاز و نمایش خوب تبریک می‌گویم. فردا ریکاوری می کنیم و بعد از یک استراحت برای دیدار با الهلال آماده می‌شویم.

ایلنا

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2018-02-13 21:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
خوشحالم که تاباتا تاوان حرکت ناجوانمردانش رو داد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر