فهرست

العین مدعی فتح‌ آسیا/ انتظار از تراکتور منصفانه نبود

آی‌اسپورت‌ ـ العین امارات به مرور تبدیل به تیم صاحب سبک و قدرتمندی در رده فوتبال آسیا شده است. العینی ها که سال هاست در فوتبال آسیا حضور دارند و سابقه قهرمانی در این رقابت ها با گل فرهاد مجیدی را هم در کارنامه داشتند امسال با استفاده از ستاره ای به  نام آساموا ژیان به عنوان سرگروه از گروه C به دور بعدی صعود کردند.

العین در روز آخر مرحله مقدماتی با الاتحاد به تساوی یک ـ یک رسید و بدون فشار اضافی به دور بعد رفت تا در این مرحله مقابل الجزیره امارات و مربی ایتالیایی اش والتر زنگا قرار بگیرد. رقابتی که با توجه به حساسیت دو طرفه و شناخت این دو تیم اماراتی از یکدیگر قطعا تماشایی خواهد بود. در این گروه الاتحاد هم در مرحله پلی آف به دیدار الشباب خواهد رفت که بازی این دو تیم هم یک دربی عربستانی است.

در گروه سوم مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی تیم آخر این گروه شد. آنها که رقابت ها را با برد  مقابل الاتحاد آغاز کردند مثل فصل پیش به مرور توان خود را از دست دادند و بازی آخرشان هم تشریفاتی شد، تراکتور این بار از امتیاز بازی های خانگی استفاده  چندانی نبرد و البته بخشی از آن به کاهش تماشاچی در تبریز باز می‌ گردد. تراکتورسازی که سال بعد هم برای سومین دوره متوالی مشتری لیگ قهرمانان آسیاست در انتظار پاسخ نهایی تونی  اولیویرای برزیلی است تا کار خود را برای بستن تیمی در حد آسیا آماده کند.

     
آی اسپورت
2014-04-25 12:42:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر