فهرست
گزارش روز: هفته دربی های آسیایی در پیش است
گزارش روز: هفته دربی های آسیایی در پیش است

گزارش روز: هفته دربی های آسیایی در پیش است

آی‌اسپورت‌ ـ لیگ قهرمانان آسیا هنوز تبدیل به یک رقابت جذاب و مهم در سطح جهان نشده است و زیرسایه رقابت های اروپایی قرار دارد. اما ایده لیگ قهرمانان که از سوی بن همام رئیس قطری ای اف سی برنامه ریزی شد ادامه دارد.
رقابت های مقدماتی لیگ قهرمانان چهارشنبه به پایان رسید و 16 تیم به دور بعد صعود کردند و رقابت های این مرحله به ترتیب زیر خواهد بود:
جنبوک موتورز ـ پوهانگ استیلرز
فرزو اوزاکا ـ گونگجو
الجزیره ـ العین
الاتحاد ـ الشباب
سانفرس هیروشیما ـ وسترن سیدنی
کاوازاکی ـ اف سی سئول
بنیادکار ـ الهلال
السد ـ فولاد
* در دور یک هشتم 3 تیم کره ای، 3 تیم ژاپنی و 3 تیم عربستانی، 2 تیم اماراتی، یک چینی، یک ازبکستان، یک تیم ایرانی، یک تیم قطری و یک تیم استرالیایی حضور دارند.  
* اگر سپاهان به دور بعد صعود می‌ کرد احتمال تعداد دربی های مرحله یک هشتم نهایی به 4 می‌ رسید. در این دور یک دربی کره ای، یک دربی اماراتی و یک دربی عربستانی در پیش داریم.
* قطری ها فصل خوبی را در رقابت های این فصل پشت سر نگذاشتند آنها تنها تیم السد را که به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کرد در این مرحله دارند. السد در دور بعد با فولاد بازی خواهد داشت.
* رقابت های سال گذشته با قهرمانی شاگردان مارچلو لیپی به پایان رسید و این مربی گرانقیمت امسال هم می‌ تواند تیمش را قهرمان این مسابقات کند که در این صورت رکوردی جالب برای وی رقم خواهد خورد.
* از بین تیم های صعودکننده تنها فولاد است که بازیکنان کلیدی اش را به دلیل درگیری در اردوی تیم‌ملی‌ در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-25 13:00:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر