فهرست
ساموئل تکذیب کرد: هرگز درباره مربیانم حرف  نمی‌ زنم
ساموئل تکذیب کرد: هرگز درباره مربیانم حرف نمی‌ زنم

ساموئل تکذیب کرد: هرگز درباره مربیانم حرف نمی‌ زنم

آی‌اسپورت‌ ـ جی لوید ساموئل هافبک ترینیدادی استقلال نقل قولی را که به وی منتسب شده بود تکذیب کرد و آن را دور از شئون یک فوتبالیست حرفه ای خواند.

روز چهارشنبه روزنامه خبرورزشی از قول ساموئل تیتر زده بود استقلال به دلیل تاکتیک های قلعه‌نویی فصل بدی داشت که ساموئل می‌ گوید هرگز چنین صحبتی را مطرح نکرده و کسی  نمی‌ تواند هرگز از وی چنین نقل قولی بشنود.

او به فارس گفته است :متأسفانه خیلی از رسانه‌ها صحبت‌هایم را نادرست انعکاس می‌دهند و من از این شیطنت‌ها خیلی ناراحتم.امسال در استقلال فصل را خوب شروع کردیم و شاید از لحاظ تیمی نتوانسته باشیم مثل سال‌های قبل باشیم اما هر جا که مربیان از من خواستند بازی کردم چون یک بازیکن هستم و امسال هم در خط دفاع بازی کردم ، هم در هافبک چپ و هم در پست هافبک میانی اما از قول من در مورد کادر فنی استقلال و قلعه‌نویی مطلبی نوشته شده که این موضوع من را آزرده خاطر کرد. هرگز در مورد قلعه‌نویی و تاکتیک‌های استقلال صحبت نکردم و نمی‌کنم و شما هیچ وقت چنین نقل قولی از من نمی‌بینید


این بخشی از فرهنگی است که به بازیکنان اروپایی آموزش داده می‌ شود و طبیعتا بازیکنی در سطح ساموئل که امسال گرانترین بازیکن خارجی لیگ برتر بوده این نقل قول را به صورت رسمی به زبان نخواهد آورد؛ صد البته روزنامه های خبرورزشی هم توضیحاتی در این زمیننه خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-25 13:04:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر