فهرست
تاریبو وست: نیجریه به یک‌چهارم نهایی می‌رسد
تاریبو وست: نیجریه به یک‌چهارم نهایی می‌رسد

تاریبو وست: نیجریه به یک‌چهارم نهایی می‌رسد

آی اسپورت- تاریبو وست، مدافع پیشین اینتر گفت: در ترکیب کنونی تیم ملی نیجریه یک نکته منحصربه فردی وجود دارد که باعث می‌شود عقاب‌ها در جام جهانی 2014 دنیا را شگفت‌زده کنند.

نیجریه که در گروه F جام جهانی 2014 برزیل با  ایران، آرژانتین و بوسنی‌وهرزگوین همگروه است تاکنون موفق نشده فراتر از مرحله یک‌هشتم نهایی برود ولی تاریبو وست که خودش در جام‌های‌ جهانی 1998 و 2002 در تیم نیجریه عضویت داشته معتقد است این بار عقاب‌ها می‌توانند این رکورد را بشکنند.

وی افزود: این بار قضیه فرق می‌کند چون من تیم کنونی نیجریه را تیمی می‌بینم که می‌تواند به این بدشانسی‌ها خاتمه دهد. آنها از دور یک‌هشتم نهایی هم صعود خواهند کرد. در دوره ما هم نیجریه تیمی فوق‌العاده بود که با بازیکنان خاصی هم داشت ولی این تیم کاملاً متفاوت است.

مدافع پیشین اینتر خاطرنشان کرد: نقطه قوت تیم سرمربی تیم یعنی استفان کِشی اتحاد و یکدلی‌ است. آنها خودباوری بالایی دارند.خیلی‌ها سال گذشته در آفریقای جنوبی شانس کمی برای قهرمانی نیجریه در جام ملت‌های آفریقا قائل بودند ولی عقاب‌ها موفق به این کار شدند و این اولین عنوان قهرمانی نیجریه در این تورنمنت پس از سال 1994 بود. روحیه برتری جویانه همچنان در این تیم وجود دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-25 13:47:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر