فهرست
گیگز: فلسفه من این است؛ حمله کردن، گل زدن و لذت بردن
گیگز: فلسفه من این است؛ حمله کردن، گل زدن و لذت بردن

گیگز: فلسفه من این است؛ حمله کردن، گل زدن و لذت بردن

آی اسپورت- رایان گیگز، هافبک باتجربه منچستریونایتد که از چند روز قبل جانشین دیوید مویس در این باشگاه شد، امروز برای اولین بار به عنوان سرمربی شیاطین سرخ مقابل خبرنگاران قرار گرفت.

کنفرانس مطبوعاتی او را به طور لحظه به لحظه از آی اسپورت دنبال کنید:

اولین جملات: مهم ترین لحظات زندگی من است. نمی‌توانم تا ساعت 5:30 روز شنبه صبر کنم.

پس از دوران مویس... کار راحت تر است؟ : پیغام من به بازیکنان این است که به آنها اعتماد دارم. به آنها گفتم که حمله کنند و گل بزنند و لذت ببرند. این فلسفه ی من است.

اخبار تیم پیش از دیدار مقابل نوریچ: رافائل و فن پرسی مصدوم هستند و به این بازی نمی‌رسند. اولدترافورد یک صدا مارا تشویق خواهد کرد. می‌خواهیم هر 4 بازی باقی مانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
حضور در رقابت‌های اروپایی برای منچستریونایتد، بسیار مهم است.


بدون تردید قبول کردم: وقتی اد وودوارد به من گفت که قصد دارند هدایت تیم در 4 بازی آینده را به من بسپارند، هیچ  شکی در قبول کردن آن نداشتم.

باید بگویم که زیباترین لحظات عمرم را سپری می‌نم. این باشگاه از 14 سالگی، بزرگترین بخش زندگی من است.

هواداران: می‌خواهم لبخند را به صورت هواداران بازگردانم.


برنامه ی کوتاه مدت:  تنها به این 4 بازی فکر می‌کنم. مانند بازیکنان. نمی‌توانم برای بازی شنبه صبر کنم.
می‌دانم که استادیوم  ما را تشویق خواهد کرد، بازیکنان در تمرینات بسیار خوب کار کردند و همه هیجان زده هستند.

 

به خود افتخار می‌کنم: این هفته برای من لذت بخش بوده است. مطمئنا این لحظات، بیشتر از هر چیزی به خود افتخار می‌کنم و می‌خواهم از این دو و نیم هفته ی باقی مانده لذت ببرم.
می‌خواهم بگویم که چقدر به این که در 4 بازی آینده سرمربی یونایتد هستم، افتخار می‌کنم.
یونایتد باشگاهی است که در تمام طول عمرم هوادارش بودم و 25 یا 26 سال است که در آن حضور دارم، این زیبا ترین لحظات زندگی من است و از آن لذت می‌برم.


شوخ طبعی گیگزی:  با خودم به مدت 5 سال تمدید خواهم کرد !


http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/81626fcf3c1.jpg


تشکر از مویس: می‌خواهم از دیوید برای اینکه اجازده داد اولین تجربه ی مربی گری را لمس کنم، تشکر کنم.
وقتی تابستان با من تماس گرفت و از من خواست که در کادر فنی حضور داشته باشم، بسیار خوشحال شدم. مشخصا من هنوز بازیکن بودم ولی او برای اولین بار به من فرصت تجربه کردن مربی گری را داد.


سبک جدید یونایتد: می‌خواهم تیمم با شور و شوق، سرعت بالا، پاس های سریع و شجاعت بازی کند. این چیزی است که از یونایتد انتظار دارم و البته در راس همه ی اینها، لذت بردن از بازی.
به عنوان بازیکن، می‌دانم که وقتی از بازی کردن لذت ببرم، می‌توانم بیشتر به تیم کمک کنم و این کاریست که فردا از بازیکنانم انتظار دارم.

فصل جاری: فصل اسفناکی برای همه بود. وقتی می‌بریم در کنار هم هستیم و وقتی شکست می‌خوریم هم همینطور و در چهار بازی باقی مانده، می‌خواهم پیروزی را برگردانم. 3 بازی خانگی در اولدترافورد، جایی که خوب نتیجه نگرفته ایم. می‌خواهم گلزنی و جنگندگی را تماشا کنم تا هواداران، از صندلی ها بلند شوند و تیم را تشویق کنند.


هفته ی گذشته: هفته ی سختی برای باشگاه بود و برای من وقتی روز سه شنبه، اد وودوارد به من گفت که دیوید باشگاه را ترک می‌کند و تو جای او را می‌گیری، بسیار تعجب آور بود
هفته ی عجیبی برای من بود ولی از آن لذت بردم. کمی بی نظم بودم ولی کم کم در چهارمین روز مربی گری‌ام، طعم این کار را می‌چشم.
هیچگاه نمی‌توانستم تصور کنم که به عنوان سرمربی منچستریونایتد، شما مستلزم به انجام چه کارهایی هستید.
تنها به کوتاه مدت فکر میکنم، چهار بازی باقی مانده ، ذهن من تنها روی آن متمرکز خواهد شد و بازی روز شنبه مقابل نوریچ، بازی سختی برای ما خواهد بود ولی با تمام وجود خواهیم جنگید.

ترکیب یونایتد برای بازی فردا: کار خاصی در این هفته انجام ندادم و هنوز بازیکن نیز محسوب می‌شوم.

این هفته به خوبی تمرین کردم و آماده ام، البته در حقیقت، هر 20 بازیکن کاملا آماده هستند و شانس مساوی دارند.


بازیکنان باید لذت ببرند: به بازیکن‌ها می‌گویم که از بازی کردن لذت ببرند و تلاش خود را انجام دهند. نمی‌دانم که آیا این را به عنوان سرمربی ، هفته ی پیش می‌گفتم یا خیر زیرا نتایج خوب نبود، ولی حالا می‌گویم.
اولین هدف من این است که بازی شنبه را با پیروزی پشت سر بگذاریم و حس کردم برای این کار فکر کردم که اگر بازیکنان از تمرینات هم لذت ببرند، به این هدف خواهیم رسید.


     
آی اسپورت
2014-04-25 14:34:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر