فهرست
فوری : وضعیت تیتو ویلانوا پس از عمل جراحی ثابت است
فوری : وضعیت تیتو ویلانوا پس از عمل جراحی ثابت است

فوری : وضعیت تیتو ویلانوا پس از عمل جراحی ثابت است

آی اسپورت - شب گذشته و پس از عود کردن بیماری سرطان تیتو ویلانوا سرمربی سابق بارسلونا ، او بصورت اورژانسی به بیمارستانی در بارسلونا منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار گرفت. لحظاتی بعد اعلام شد که وی باید تحت عمل جراحی فوری قرار بگیرد.

مبارزه تیتو با سرطان از سال 2011 شروع شد و پس از کش و قوس های فراوان نهایتا کار بدینجا کشیده است.پس از انجام آزمایشات روتین وآنالیزهای پزشکی مشخص شد که شرایط تیتو بخاطر عوارض معده بسیار حساس است و عمل باید هر چه سریعتر انجام شود. در این هنگام حال سرمربی سابق بارسا رو به وخامت گذاشت و او به اتاق عمل منتقل شد.

در همین ساعات در شبکه های اجتماعی شایعات زیادی در مورد تیتو پخش شد که بعضی از آنها خبر از مرگ وی را داده بودند. خانواده تیتو طی یک اعلامیه از مردم خواستند که به حریم خانوادگی آنها احترام گذاشته و با استناد به این جمله تیتو که گفته بود " این بیماری متعلق به من است " از مردم خواستند که به انتظار خبر های نهایی از جانب خانواده وی بنشینند.

سرانجام پس از چند ساعت عمل جراحی تیتو به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و بنا بر اظهار نظر پزشکان وضعیت وی ثابت است و باید منتظر ساعات آینده باشیم. همسر و  فرزندان تیتو " کارلوتا " و " آدریا " اعلام کرده اند که نمی توانند باور کنند که پدری چنین جوان و در سن 45 سالگی را از دست بدهند.

ال موندو دپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-04-25 16:53:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر