فهرست
تیبو کورتوا : بازی با والنسیا یک فینال است / اتلتیکو شایسته قهرمانی در لالیگا است
تیبو کورتوا : بازی با والنسیا یک فینال است / اتلتیکو شایسته قهرمانی در لالیگا است

تیبو کورتوا : بازی با والنسیا یک فینال است / اتلتیکو شایسته قهرمانی در لالیگا است

آی اسپورت -  بدون شک نقش تیبو کوتوا دروازه بان بلژیکی اتلتیکو مادرید در موفقیت های این فصل روخی بلانکوس ها غیر قابل کتمان است . مصاحبه این دروازه بان جوان و آینده دار را با سایت رسمی باشگاه اتلتیکو اینجا بخوانید :

از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای 4 فینال باقیمانده لالیگا آماده هستید ؟

ما از یک اصل پیروی می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم. بازی بعدی ما یا بهتر بگویم فینال بعدی ما در مقابل والنسیا است. از لحاظ فیزیکی در بهترین شرایط قرار داریم که به ما کمک می کند که در زمین بازی با حداکثر توان به مقابله با حریفان برویم. اوضاع خوبی داریم و برای بازی روز یکشنبه مقابل والنسیا آماده هستم عوامل کلیدی برای پیروزی بر والنسیا چه چیزهایی هستند ؟

اولین مزیت ما نسبت به والنسیا این است که ما دو روز بیشتر از آنها استراحت کرده ایم. والنسیا شب گذشته بازی سنگینی را در یورولیگ با سویا برگزار کرد و بازیکنان این تیم خسته تر از ما خواهند بود.

بازی در والنسیا همیشه سخت و پر فشار است و ما این مساله را در بازی برگشت کوپا دل ری به وضوح دیدیم. این بازی برای ما حکم یک فینال را دارد . اگر به همین روند ادامه دهیم برنده بازی خواهیم شد.

از اینکه بهترین دروازه بان این فصل لالیگا هستی چه احساسی داری ؟

مسلما خوشحالم ؛ اما مهم پیروزی تیم است . هرچند عنوان "زامورا " (این عنوان به دروازه بانی که کمترین گل را در لالیگا دریافت کرده باشد داده می شود ) برای هر دروازه بانی در اسپانیا اهمیت دارد .

این عنوان ، نتیجه کار بی نقص مدافعین ما و اتحاد تیمی خوبی است که در تیم ما وجود دارد.

در تیم ما همه بازیکنان وظایف دفاعی خاصی دارند و به خوبی نیز آن را انجام می دهند. امیدوارم تا روز آخر نیز این مساله ادامه داشته باشد . تیم ما شایسته قهرمانی است.

 

     
آی اسپورت
2014-04-25 15:50:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر