فهرست
آنچلوتی : باید اوساسونا را شکست دهیم / امیدوارم جهنم مونیخ ، فردای روزی که آنجا را ترک می کنیم اتفاق بیفتد
آنچلوتی : باید اوساسونا را شکست دهیم / امیدوارم جهنم مونیخ ، فردای روزی که آنجا را ترک می کنیم اتفاق بیفتد

آنچلوتی : باید اوساسونا را شکست دهیم / امیدوارم جهنم مونیخ ، فردای روزی که آنجا را ترک می کنیم اتفاق بیفتد

آی اسپورت - رئال مادرید فردا در جدالی حساس در برنابئو به مصاف اوساسونا خواهد رفت . پس از کسب پیروزی 1-0 در مقابل بایرن ، مادریدی ها با روحیه ای مضاعف به لالیگا بازگشته و برای ماندن در کورس قهرمانی چشم به سه امتیاز این بازی دوخته اند. کارلو آنچلوتی در نشست خبری قبل از این بازی عنوان داشت :

رونالدو در مقابل بایرن عملکرد خوبی داشت . او نیاز به بازی های بیشتری دارد تا به مرز آمادگی برسد . فردا در مقابل اوساسونا بازی خواهد کرد.در مورد بنزما و بیل هنوز چیزی مشخص نیست. کریم مصدومیت خفیفی در ناحیه زانو دارد و گرت هم بخاطر آنفولانزا دچار افت بدنی شده است.

په په را هم در اختیار نداریم. تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت اما این تغییرات زیاد نیستند چرا که بازی با اوساسونا بسیار مهم است.


وی در مورد وضعیت تیتو ویانوا افزود :


در مورد تیتو ویانوا اخبار بدی شنیدم. همه ما نگران او هستیم . امیدوارم این مرحله را به سلامت سپری کند.کارلتو ادامه داد :


سیستم اصلی تیم ما 4-3-3 است اما بعضی اوقات نیاز است که با 4 هافبک بازی کنیم. بخصوص زمانی که نیاز به بازی دفاعی داریم.

در مقابل بایرن 4-4-2 بازی کردیم چرا که باید در مقابل آنها دفاع می کردیم. برای بازی فردا سعی داریم تا از لحاظ فیزیکی خودمان را بازیابی کنیم. در مقابل بایرن انرژی زیادی از دست دادیم و باید دوباره آن را بدست بیاوریم.

این کار آسانی نیست و باید بگویم که از لحاظ بدنی کمی افت داریم. بازی با اوساسونا بسیار مهم است چرا که برای امیدوار ماندن به فتح لالیگا باید آنها را شکست دهیم.

سرمربی رئال مادرید در مورد گواردیولا خاطرنشان کرد :

از گواردیولا خیلی خوشم می آید. او سیستم نوینی را وارد فوتبال کرد و در بارسا فلسفه جدیدی را بنیان گذاری کرد که همین فلسفه را با خود به بایرن برده و البته آن را در بایرن به تکامل رسانده است.

وقتی به بازی تیم های او نگاه می کنید نقش تفکرات او را بخوبی می توانید تشخیص دهید. در مقابل بایرن با 4 هافبک دفاع می کردیم و سیستم ما روی ضد حملات پایه گذاری شده بود. که البته این سیستم جواب داد .

وی در مورد بازی برگشت در مقابل بایرن و نیز اظهارات رومینیگه که گفته مونیخ برای مادرید جهنم خواهد بود ؛ تصریح کرد :


هنوز به آن بازی فکر نکرده ام چرا که در ذهن من بازی با اوساسونا وجود دارد . اما باید بگویم که تغییرات تاکتیکی زیادی نسبت به بازی رفت نخواهیم داشت.امیدوارم اگر قرار به آتش گرفتن درختان شهر مونیخ باشد این اتفاق فردای روزی که ما مونیخ را ترک می کنیم ، بیفتد !


کارلتو در پایان افزود :

اگر بنزما به بازی فردا نرسد بجای او از موراتا که در وضعیت خوبی به سر می برد استفاده خواهم کرد. خدیرا هم وضعیت خوبی دارد و تقریبا به مرز آمادگی برای بازی کردن نزدیک شده است.می تواند در بازی های آینده به ما کمک کند.

از بودن در مادرید خوشحالم و از اینکه شانس مربیگری در بهترین باشگاه دنیا نصیبم شده احساس غرور می کنم. ضمن احترام به منچستر یونایتد باید بگویم که در رئال مادرید خواهم ماند.


رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-25 18:21:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر