فهرست
رافخایی: قطع همکاری با اسکوچیچ شبهه برانگیز است!/ برای انتخاب مربی ، نه نظر ما را خواستند و نه نظر هواداران را/ کارد به استخوانم برسد، خیلی از ناگفته ها را می گویم
رافخایی: قطع همکاری با اسکوچیچ شبهه برانگیز است!/ برای انتخاب مربی ، نه نظر ما را خواستند و نه نظر هواداران را/ کارد به استخوانم برسد، خیلی از ناگفته ها را می گویم

رافخایی: قطع همکاری با اسکوچیچ شبهه برانگیز است!/ برای انتخاب مربی ، نه نظر ما را خواستند و نه نظر هواداران را/ کارد به استخوانم برسد، خیلی از ناگفته ها را می گویم

آی اسپورت- بدون شک جلال رافخایی یکی از بازیکنان موثر ملوان در دو فصل اخیر بوده است. مهاجم باتجربه ملوان در مورد انتخاب نصرت ایراندوست به عنوان سرمربی این تیم می گوید:« حرف زیادی ندارم. مدیران باشگاه تصمیم گرفتند که آقای ایراندوست را بیاورند و من هم به ایشان تبریک می گویم. امیدوارم که موفق شود، همین»

رافخایی درباره قطع همکاری ملوان با اسکوچیچ هم صحبت می کند:« فکر می کنم برای انتخاب سرمربی، نظر ما به عنوان بازیکن یا هواداران، اصلا مهم نبود. نشان دادند که نه هوادار برایشان مهم است و نه بازیکنان. به شخصه معتقدم باید هر طور شده دراگان را حفظ می کردند. من در جریان کامل مذاکرات با دراگان بودم. فکر نمی کنم اسمش را بشود مذاکره گذاشت. اصلا بحث مالی هم در کار نبود اما نمی دانم چرا گفته اند دراگان پول زیاد می خواست! جدایی و قطع همکاری اسکوچیچ با ملوان واقعا شبهه برانگیز است و نمی دانم واقعا چرا این اتفاق رخ داد»

رافخایی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« دوست داشتم وقتی یک مربی موفق می شود و خوب کار می کند برای کار و زحماتش ارزش قائل شوند. دراگان برای ما یک فصل فراموش نشدنی را رقم زد. به خصوص این اواخر که کسی در باشگاه نبود تا به امور رسیدگی کند. هواداران هم دراگان را می خواستند. رضایت هواداران مهمترین بخش یک تصمیم است اما مسئولان توجهی به آن نکردند. ما به عنوان بازیکن یا مدیران باشگاه باید تلاش کنند تا هواداران را راضی کنند اما در ملوان فعلا این اتفاق نیفتاده. مدیران، مربی تیم را که هواداران از وجودش احساس رضایت می کردند نگه نداشت، آیا اسم این را می شود گذاشت رضایت هوادار؟ این تصمیمات را مسئولان ملوان گرفتند و خوب و بد با خودشان است»

حرفهای رافخایی بوی جدایی می دهد اما سیدجلال باز هم تاکید می کند که اولویتش ملوان است:« اگر من بازیکنی بودم که به خاطر پول از ملوان می رفتم، فصل قبل که چند تیم مطرح به من پیشنهاد دادند جدا می شدم. الان هم خدا شاهد است که پیشنهاد دارم اما دوست دارم بمانم. از اسفنندماه حتی یک ریال هم نگرفته ام و می خواهم بدانم تکلیف چه می شود. دوست ندارم ملوان را تهدید کنم ولی پیشنهادات زیادی دارم. ضمن اینکه تیمها صبر نمی کنند که یک بازیکن بنشیند و چند هفته فکر کند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما ملوان را دوست دارم و کار در این باشگاه اولویتم است. »

رافخایی حرفهای بساری در دل دارد که فعلا آنها را به زبان نمی آورد:« ما بازیکنان ملوان بیش از اندازه صبر کرده ایم. گفتم که الان چند ماه است به ما قول داده اند پول می دهیم اما هنوز خبری نشده. ما هم آستانه تحملی داریم. من هیچوقت دوست ندارم که علیه ملوان صحبت کنم اما نگذارند کارد به استخوانم برسد. آنوقت ناگفته هایم را می گویم و خیلی از حرفها را به زبان می آورم.الان که باشگاه سرمربی اش را هم انتخاب کرده، وقتش است که به وضعیت بازیکنان رسیدگی کند. فقط این را بگویم که خیلی از بازیکنان در آستانه جدایی هستند و اگر باشگاه دست به کار نشود ، ملوان استخوانبندی اش را از دست خواهد داد»

رافخایی احتمال بازی زیر نظر اسکوچیچ در تیمی دیگر را رد نمی کند:« در مورد اسکوچیچ هر چه بگویم کم گفته ام. او خیلی حرفه ای بود و حرفه ای بودن را به ما هم یاد داد. نتایجش هم که قابل توجه بود. من یک انزلی چی هستم و باز هم می گویم که اولویتم ملوان است. اما به اینکه دوباره شاگرد دراگان شوم هم افتخار می کنم. »

امیر اسدی 

     
آی اسپورت
2014-04-25 16:29:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر