فهرست
دروازه‌بانی که تنبیه نمی‌شود!
دروازه‌بانی که تنبیه نمی‌شود!

دروازه‌بانی که تنبیه نمی‌شود!

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند در پایان دیدار مقابل تراکتور و هنگام خروج از زمین، نسبت به شعار تماشاگران، اقدام به انجام حرکتی با دست خود کرد که این موضوع با واکنش‎های زیادی همراه شد. البته اینکه چرا یک بازیکن ملی‎پوش باید در شهری مثل تبریز با آن پیشینه فرهنگی قدرتمند، مورد توهین قرار بگیرد، یک سوی ماجرا است که امیدواریم مسئولان امر در کمیته انضباطی به دقت مورد بررسی قرار بدهند، اما واکنش بیرانوند، در دل خود حرف و حدیث‎های زیادی دارد.

بیرانوند در سال‎های گذشته به همان میزان که پیشرفت داشته، حاشیه هم داشت. از درگیری با علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران گرفته تا دعوای علنی با سعید عزت‎اللهی در حین بازی با پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸؛ از نشان دادن علامت سکوت به هواداران معترض پرسپولیس تا درگیری با پلیس شهر جم و... این اتفاقات در حالی رقم می‌خورد که بیرانوند نه تنها مورد ستایش کارشناسان فوتبال در ایران است، بلکه رسانه‎های معتبر خارجی نیز در مورد این بازیکن، مطالب و گزارش‎های متعددی منتشر می‎کنند. 

سنگربان پرسپولیس با حکم کمیته انضباطی، سه جلسه محرومیت تعلیقی در کارنامه خود می‌بیند که در صورت تکرار رفتار‌های جنجالی، این محرومیت‎ها از حالت تعلیقی به قطعی تبدیل می‎شود. پرسپولیس در سه دیدار آینده باید مقابل صنعت‎نفت آبادان، استقلال و سپاهان به میدان برود و به تمام بازیکنان خود احتیاج مبرم دارد به خصوص دروازه‎بانی مثل بیرانوند که حضورش در پرسپولیس از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است. با این حال به نظر می‎رسد بیرانوند هنوز تنبیه نشده و به رفتار‌های جنجالی خود ادامه می‌دهد.

تراکتوری‌ها اعلام کردند قصد پیگیری رفتار توهین‎آمیز این بازیکن خطاب به تماشاگران را دارند و این در شرایطی است که احتمال محرومیت بیرانوند با چنین اتفاقی، بالا می‎رود. کاش افرادی بودند که در این مواقع به بیرانوند، شرایط خاصی که دارد را تذکر می‎دادند تا او دست به چنین رفتار‌هایی نزند و مثل باقی بازیکنان، با آرامش بیشتر و به دور از هیجانات کاذب، فقط به فوتبال فکر کند.

میزان

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2019-09-02 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۴۲
تراکتوریا اول یکی باید به تخلفات خودشون برسه
۴
حسام
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۳:۴۷
کدوم ورزشگاهی تو ایران هست که بشه گفت توش فحاشی نمیشه من خودم بازی با تراکتور و فولاد و سپاهان نمیرم چون فحاشی خود پرسپولیسیام در حد فاجعه است، اما بنظرم فدراسیون باید کاری بکنه بیرو داره راهه پیام رو میره سه جلسه محرومیت بهتر از نابودی فوتبالشه علی به خودت بیا، شجاع و علی فقط دعوا می کنن و قبول کنیم بخاطر ما هوادارا هوای استقلال پرسپولیس و حالام تراکتورو دارن ولی همه این حمایت ها باعث ضعف و این رفتارا شده با اینکه بازیکن تیم خودمه و بشدت بهش نیاز داریم اما توهین به هموطن تو این وضعیت حتما باید برخورد جدی بشه، هوادار ادعای حرفه ای بودن نداره تراکتوری ده تومن داده رفته استادیوم ولی علی جان شما هشت میلیارد گرفتی و حرفه ای هستی به امید اصلاح
۴