فهرست
پایان زشت یک فصل بد/ استقلال و سالی که فاجعه تمام شد
پایان زشت یک فصل بد/ استقلال و سالی که فاجعه تمام شد

پایان زشت یک فصل بد/ استقلال و سالی که فاجعه تمام شد

آی‌اسپورت‌ ـ حرکت کبه مهاجم استقلال بعد از گلزنی مقابل الریان قطر در حالی با عنوان شادی گل نامگذاری می‌ شود که ظاهرا قصد او چیزی غیر از شادی بوده است.

کبه که پیش از این به عدم حضورش در ترکیب ثابت استقلال معترض بود در هفته آخر فعالیت باشگاه استقلال با تیم تمرین نکرده و مورد غضب کادرفنی قرار گرفته بود. قلعه‌نویی در مورد کبه این تردید را داشت که او با توجه به بدقولی باشگاه در پرداخت ها عمدا کارهایی را  برخلاف اهداف استقلال انجام می‌ دهد، کارهایی مثل احتمال توافق با حریف؛ اتهامی که بدون شک از سوی قلعه‌نویی تکذیب خواهد شد اما در این مدت باعث رنجش خاطر وی شده است.
این اتفاق حاصل طبیعتی نظام باشگاه داری در ایران است، شکلی از باشگاه داری که بعد از عقد قرارداد و امضا پای کاغذ هیچ مسئولیت در قبال کارمند خود ندارند تا ناگهان در روزی مثل این بازیکنی مثل کبه دست به این انتقامجویی باورنکردنی بزند. کاری که مشابه اش در تاریخ باشگاه استقلال تکرار نشده است.

بدون شک آن چیزی که به کبه جرأت این رفتار را داده شکل اداره سیستم  در استقلال است و اینکه بازیکن ها همواره فرصتی برای بهانه گیری و تمرد از اصول دارند و علی فتح الله زاده که کلیت دوران حضورش با مسائل مالی و بدهی ها گره خورده است،  حالا باید واکنشی به این پدیده نادر اخلاقی داشته باشد. البته یک جریمه 20درصدی چیزی را تغییر نخواهد داد چراکه مهم این است که اتفاقی وحشتناک رخ داده است.
این پایان یک فصل زشت و بد برای استقلالی ها بود آنها در روزی که 3 گل به ثمر رساندند در نهایت به تلخی ورزشگاه را ترک کردند.

هر چه به بالا و پایین این سال نگاه می‌ کنیم این بهتریم پیایان بندی ممکن بود ؛ به امید تغییرات!

     
آی اسپورت
2014-04-25 17:26:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر