فهرست
سرخیو راموس : باید گل دوم را هم به بایرن می زدیم / دفاع ما بی نقص بود
سرخیو راموس : باید گل دوم را هم به بایرن می زدیم / دفاع ما بی نقص بود

سرخیو راموس : باید گل دوم را هم به بایرن می زدیم / دفاع ما بی نقص بود

آی اسپورت - سرخیو راموس که این روزها دوران خوشی را سپری می کند و تیمش در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان قرار دارد ، در حاشیه مراسم تبلیغاتی Hugo Boss  پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد :« هفته فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم. در حال حاضر یک جام را برده ایم و در دو جام دیگر هم مدعی اصلی هستیم. تقریبا تمام انتظارات ما در ابتدای فصل در حال برآورده شدن است. از لحاظ روحی فتح کوپا دل ری نتیجه مثبتی برای ما به همراه داشته است »

وی افزود :

« از عملکردمان در مقابل بایرن بسیار راضی هستیم . بازی بسیار دشواری بود و به خوبی توانستیم با آنها بجنگیم . دوست داشتیم بیشتر از یک گل به بایرن بزنیم ، موقعیت های خوبی هم نصیبمان شد که از دستشان دادیم. می دانیم که در مونیخ بازی سختی در انتظارمان است. بایرن رقیب دشواری در خانه خودش خواهد بود و جو ورزشگاه هم بسیار سنگین است. ولی برای آن بازی به خوبی آماده خواهیم شد »

وی در مورد عملکرد خط دفاعی رئال اظهار داشت :


« عملکردمان در بازی های اخیر و بخصوص در مقابل بایرن نشان دهنده این است که در کار دفاع موفق بوده ایم. همه ما از فشاری که بایرن به ما وارد می کرد متعجب بودیم اما دیدید که گلی دریافت نکردیم. در مقابل بازیکنانی همچون روبن ، ریبری و مولر حق انجام هیچ اشتباهی را نداشتیم »

وی در مورد اظهار نظر گواردیولا قبل و پس از بازی عنوان داشت :

« کمی تعجب کردم اما این را به حساب تعریف و تمجید پپ می گذارم. همیشه در مورد او به خوبی صحبت کرده ام و از نظر من او یک مربی فوق العاده است که به خوبی توانایی بازیکنانش را می شناسد. ما در تیم خودمان ، بازیکنان سرعتی همچون بیل ، رونالدو و دی ماریا را داریم که به ما این اجازه را می دهند تا در ضد حملات خطرناک باشیم. به همین خاطر است که کمی از حرفهای او متعجب شدم »راموس در مورد تاکتیک رئال در مقابل بایرن و نیز بازی فینال احتمالی خاطر نشان کرد :

« می دانم که اگر یک کارت زرد دیگر بگیرم ، خطر از دست دادن فینال مرا تهدید می کند. اما نمی خواهم بازی برگشت را بدین دلیل از دست بدهم. وقتی هنوز به فینال نرسیده ایم نباید در موردش فکر هم بکنیم. تاکتیک ما در مقابل بایرن نتیجه بخش بود. این سیستمی نیست که ما همیشه به دنبال اجرایش باشیم ؛ اما در مقابل بایرن باید همینگونه بازی می کردیم »

کاپیتان دوم رئال در پایان تصریح کرد :

« نمی دانم که رونالدو در چه وضعیتی قرار دارد ؟ اگر 100 درصد آماده نباشد بدلیل شخصیت ویژه اش که دوست دارد همیشه در بالاترین سطح قرار داشته باشد ؛ دچار مشکل خواهد شد. فکر نمی کنم منظور او از اینکه کسانی دوست ندارند من بازی کنم ؛ بازیکنان یا تیم پزشکی رئال باشد ؛  چرا که ما همه مثل یک خانواده ایم . در پایان برای تیتو ویانوا آرزوی بهبودی دارم و برای او و خانواده اش آروزی سلامتی می کنم »

     
آی اسپورت
2014-04-25 19:08:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر