فهرست
ماتزاری: دیدار مقابل ناولی بسیار دشوار خواهد بود
ماتزاری: دیدار مقابل ناولی بسیار دشوار خواهد بود

ماتزاری: دیدار مقابل ناولی بسیار دشوار خواهد بود

آی اسپورت- والتر ماتزاری، سرمربی اینتر، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل ناپولی، به شاگردانش هشدار داد که باید کاملا مراقب حریف جنوبی باشند.

اینتر این فصل نسبت به فصل گذشته که نهم شد، فصل بهتری را پشت سر گذاشت اما این فصل هم با هدایت ماتزاری نتوانستند جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورند.

ماتزاری که فصل گذشته با ناپولی نایب قهرمان سری آ شد، به خوبی از کیفیت تیم حریف آگاه است و تاکید کرد علی رغم مجادله کلامی اش با آئورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی بعد از جدایی از این باشگاه، رابطه دوستانه ای با او دارد.
او به خبرنگاران گفت:" ما در انتظار یک دیدار دشوار هستیم. ناپولی تیم باکیفیتی است؛ جایگاه شان در جدول هم این را نشان می دهد. آنها در همه پست ها از کیفیت خوبی برخوردارند و در ضد حملات بسیار خطرناک هستند.

ما امیدواریم بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم. در این فصل هر بار که در آستانه گرفتن یک نتیجه خوب بودیم، یک اتفاق عجیب رخ داده است.

اگر دی لورنتیس را ببینم؟ من هیچ مشکلی برای احوالپرسی با کسانی که با آنها کار کرده ام،  ندارم. من چهار فصل فوق العاده در ناپولی داشتم."

سرمربی اینتر همچنین در مورد احتمال جدایی مائورو ایکاردی از این باشگاه در تابستان، گفت:" ایکاردی هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد؛ او خوب بازی می کند. نمی خواهم در مورد شایعات نقل و انتقالات صحبت کنم. سرمربی نباید در مورد چنین مسائلی صحبت کند.  

من نظراتم در مورد نقل و انتقالات را هر هفته با مدیران باشگاه در میان می گذارم. این چیزی است که آنها باید در مورد آن تصمیم بگیرند."

اینتر در حال حاضر با 56 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و برای صعود به لیگ اروپا، در چهار دیدار آینده باید حداقل 7 امتیاز کسب کند.

     
آی اسپورت
2014-04-25 19:13:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر