فهرست
عکس های مورینیو و لمپارد در پرونده یک قتل مافیایی
عکس های مورینیو و لمپارد در پرونده یک قتل مافیایی

عکس های مورینیو و لمپارد در پرونده یک قتل مافیایی

آی اسپورت - عکس های ژوزه مورینیو مربی و فرانک لمپارد هافبک تیم چلسی در یک دادگاه در شهر ناپل ایتالیا برای اثبات جرم یک گروه مافیایی مورد استفاده قرار گرفته است.

هنگامی که در سال 2006 چلسی قرار بود در برابر بارسلونا به میدان برود، تیم چلسی در کنار زیتو کالزونه، کارمینه آماتو و مارمینه پاگانو عکس هایی داشت و این افراد ادعا می کردند در جریان  قتل رقیب مافیایی شان کارمینه آموروسو در محل حضور نداشته اند.

این عکس ها نشان می دهند سه متهم در زمان حضور باشگاه چلسی در هتل لاکشری در این محل حاضر بوده اند. قاضی با اثبات حضور این سه شخص در هتل مورد بحث آن ها را به حبس ابد محکوم کرده است.

سه شخص نامبرده از اعضای خانواده ی جنایتکار آماتو – پاگانو هستند که جنگی خونین را علیه رقیب اصلی شان برای کنترل بازار مواد مخدر در شهر ناپل ایتالیا به راه انداختند.

عکس بالا کالزونه ی چهل ساله را در کنار فرانک لمپارد در هتلی نشان می دهد که قیمت اتاق هایش از شبی 1000 پوند شروع می شود.

کالزونه در سال 2010 توسط دادگاهی به 14 سال حبس محکوم شد و گفته می شود این جنگ خونین جان 50 نفر را گرفته است.

پلیس گفته است این سه نفر به وسیله ی واردات کوکایین میلیون ها دلار از پول جوانان ایتالیایی را به جیب زده بودند و زندگی شیک و لوکسی برای خود به راه انداخته بودند. بر اساس آمار پلیس آن ها برای سه شب اقامت در شهر بارسلونا مبلغی در حدودی 15000 پوند پول خرج کرده اند.

وکیل چزاره پاگانو دیگر متهم این پرونده می گوید:«این عکس ها برای ما بسیار حیاتی هستند چرا که نشان می دهند موکل من در زمان انجام جرم در شهر ناپل نبوده است.»

     
آی اسپورت
2014-04-25 20:41:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر