فهرست
نه! حتی به پیشنهاد خارجی؛ انصاری می‌ماند
نه! حتی به پیشنهاد خارجی؛ انصاری می‌ماند

نه! حتی به پیشنهاد خارجی؛ انصاری می‌ماند

آی‌اسپورت- محمد انصاری در صورت دریافت پیشنهاد خارجی می‌تواند پرسپولیس را ترک کند اما وی به باشگاه پرسپولیس برای ماندن چراغ سبز نشان داده است. محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد اما امکان ترک تیم برای او با برخی شرایط وجود دارد.

پیش از این سایت نود خبر داده بود انصاری در پایان فصل جزو بازیکنان آزاد پرسپولیس است اما برخی‌ها با اشاره به مدت قرارداد او تاکید کردند انصاری بازیکن آزاد نیست بدون این که به یکی از بندهای قرارداد او توجه داشته باشند. در یکی از بندهای قرارداد انصاری آمده در صورتی که این بازیکن پیشنهاد خارجی داشته باشد می‌تواند پرسپولیس را ترک کند. با این شرایط او اگر پیشنهادی از تیم های داخلی داشته باشد نمی تواند از پرسپولیس برود، هرچند که  بعید است انصاری در ایران تیمی را به پرسپولیس ترجیح دهد.

این بازیکن در جلساتی که با گرشاسبی داشته به وی اطمینان داده در صورت بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را ترک نمی‌کند. انصاری به باشگاه اعلام کرده اگر پنجره بسته باشد من نمی‌توانم به تیم پشت کنم و تمدید خواهم کرد و امیدوارم باشگاه هم برخی مسائل را در نظر بگیرد.

انصاری از چند تیم خارجی پیشنهاد دارد. نماینده این بازیکن اعلام کرده انصاری از یونان، چین، بلژیک، پرتغال و کرواسی پیشنهاداتی دریافت کرده که برخی از آنها جدی است.

با این حال انصاری به باشگاه اعلام کرده اگر پنجره نقل و انتقالات بسته باشد می‌ماند، در غیر این صورت با بررسی شرایط تصمیم خواهد گرفت.

 

نود

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-04-19 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
موراتا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۳۶
مررررررررررد
هوادار متوهم پرسپولیس
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۴۷
دقت کردین نماد این تیم دوتا گاوه ولی خودشون و هواداراشون از دم همشوووووون..... خخخخخخخ
پرسپولیسی دوآتیشه
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۳:۵۲
آخه کدوم تیم خارجی این بوگندو رو میخواد که حالا بخواد بامنت بمونه
Amin
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
خفه شو بی حیا
۳
بهزاد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
لیگ یمن.لیگ پاکستان. لیگ سریلانکا بازیکن میخاد...اما تعصب نمیزاره بازیکنای پرسپولیس برن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر