فهرست
پیش بازی رئال مادرید - اوساسونا : نگاه رئال به صدر جدول
پیش بازی رئال مادرید - اوساسونا : نگاه رئال به صدر جدول

پیش بازی رئال مادرید - اوساسونا : نگاه رئال به صدر جدول

آی اسپورت- پس از دو پیروزی شیرین مقابل بارسلونا و بایرن مونیخ، حالا رئال مادرید برای ادامه ی حضور در کورس قهرمانی لالیگا، شنبه شب میزبان اوساسونا خواهد بود.
شاگردان کارلو آنچلوتی، پس از شکست دادن بارسا در فینال کوپا دل ری و قهرمانی در این جام و همچنین، پیروزی مقابل شاگردان گواردیولا در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان، حالا با اطمینان خاطر بیشتری پا به این مسابقه می‌گذارند.
حال تمام توجه‌ها به لالیگا بازگشته است، جایی که اتلتیکو با یک بازی بیشتر، با 6 امتیاز اختلاف در رده ی اول قرار گرفته است.
اوساسونا در قعر جدول برای بقا تلاش می‌کند و این در حالیست که مادرید هر 3 بازی آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته ، 13 گل به ثمر رسانده و گلی دریافت نکرده است.
البته اوساسونا برای رئال مادرید، مشکل ساز نیز بوده است. در دور رفت لالیگا، در پامپلونا، آنها توانستند با نتیجه ی 2-2، مادریدی ها را متوقف کنند.
4 بازی تا پایان فصل باقی مانده و اوساسونا تنها 3 امتیاز بالاتر از منطقه ی سقوط قرار دارد و نتیجه ی بازی فردا، اهمیت زیادی در روند سقوط یا بقای آنها دارد.
رونالدو پس از 2 هفته  نیمکت نشینی، با آمادگی کامل به این بازی می‌رسد.خدیرا، خسه و آربلوا از مصدومان رئال هستند که در این بازی حاضر نخواهند بود. شرایط گرث بیل که به دلیل سرماخوردگی، اماده نیست نیز هنوز مشخص نیست.
روبرتو تورس و فرانسیسکو سیلوا نیز از اوساسونا، محروم هستند و در بازی فردا حضور نخواهند داشت.
     
آی اسپورت
2014-04-26 09:29:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر