فهرست
جنجال جباروف و یک یادآوری؛ به احترام استاد کرار
جنجال جباروف و یک یادآوری؛ به احترام استاد کرار

جنجال جباروف و یک یادآوری؛ به احترام استاد کرار

آی اسپورت – اشاره عادل فردوسی‎پور به بازی خشن سرور جپاروف و احتمال عمدی بودن کارت زردی که او در بازی با استقلال خوزستان باعث شده تا یک بار دیگر پرونده این حرکات در فوتبال ایران بازگشایی شود. پیش از این بارها اتفاق افتاده که بازیکنان خارجی حاضر در فوتبال ایران، اخطارهایی غیرحرفه‌ای و عجیب بگیرند تا محروم شوند و برای مدتی به کشور خود برگردند و استراحت کنند. استاد مسلم چنین حرکاتی جاسم کرار است و البته در سال‌های گذشته شائبه اخطار گرفتن عمدی درباره بازیکنانی مثل فابیو جانواریو، جی لوید ساموئل و ابراهیم توره هم مطرح شده بود.

کرار 6 سال پیش در استقلال، با وجود دواخطاره بودن، در بازی ملوان یک کارت زرد بی‌مورد گرفت و محروم شد و بلافاصله به عراق رفت. این در حالی بود که او در آن مقطع به تیم ملی عراق دعوت نمی‌شد اما علاقه داشت از «فیفادی»ها به نحو احسن استفاده کند!

3 سال پیش هم جاسم کرار در بازی استقلال و تراکتورسازی با ایجاد درگیری‌های بی‌مورد از علیرضا فغانی کارت زرد گرفت و محروم شد. این در حالی بود که پیش از بازی امیر قلعه‌نویی از او خواسته بود مراقب حرکاتش باشد تا با گرفتن اخطار، دربی را از دست ندهد! اما کرار کار خودش را کرد و بعد از بازی هم اصرار داشت که باید به عراق برود! این بار اما استقلالی‌ها مقابل او ایستادند و اجازه ندادند او به یاغیگری خود ادامه دهد.

 

 

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-01-02 18:55:00
نظر دهید

۵ نظر
Kean
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
جپاروف حرفه ای تر از امثال کراره،الکی دوبار بهترین بازیکن آسیا نشده
۸
ناشناس
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
جالبه همه ی استقلالی ها میگن چیزی نیست ولی پرسپولیس اسپورت این قدر فشار می آورد تا کرار دو درست شود
۶
حمید
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
و ما همچنان منتظر برخورد کمیته انضباطی با جباروف هستیم. فقط نمیدونم چرا جناب فتاحی که از قضا طرفدار کیسه هم هستند نمیان در مورد محرومیت احتمالی جباروف صحبت کنن ایشون که در مورد محرومیت پرسپولیس پیشگویی میکردن نکنه الان مردن؟؟؟!! وقتی رییس سازمان لیگ طرفدار یک تیم خاص باشه یعنی فاجعه
۹ ۱
مهدی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
فصل قبل رییس سازمان لیگ کی بود گلم؟؟
طرفدار چه تیمی بود گلم؟
علنا پیش بینی قهرمانی کدوم تیمو کرد گل من؟؟
۶
پیروزی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۵۴
جباروف رو محروم هم کنند تا بازی جلوی پیروزی و حذفی(یادواره حماسه قشقایی) میرسه جلز ولز نکنید :)
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر