فهرست
جنجال دوباره ی بالوتلی در بیرون از زمین
جنجال دوباره ی بالوتلی در بیرون از زمین

جنجال دوباره ی بالوتلی در بیرون از زمین

آی اسپورت - دیشب دیدار تیم های رم و میلان با نتیجه ی دو بر صفر به سود رم به پایان رسید. گل های پانیچ و ژروینیو به پنج هفته پیروزی پیاپی شاگردان کلارنس سیدورف پایان داد تا امید آن ها برای رسیدن به رقابت های اروپایی کم رنگ تر از گذشته شود.

در این مسابقه پیانیچ عالی کار کرد. در حالی که 2 دقیقه به پایان وقت قانونی نیمه ی اول باقی مانده بود، او با دریبل کردن سه مدافع رم و شوتی عالی دروازه ی آبیاتی را گشود.

در عوض در این بازی ماریو بالوتلی مهاجم جنجالی باشگاه میلان به شدت منفعل و ناکار آمد بود. او در نیمه ی دوم تعویض شد و به نطر می رسد پس از تعویض بحثی هم با کلارنس سیدورف داشته است.

پس از این مسابقه ماریو بالوتلی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:«وقتی میلان می برد، ماریو خوب است و وقتی می بازد ماریو بد است.»

وقتی یکی از میهمانان برنامه ی فوق از بالوتلی در مورد خوب حرکت نکردنش در زمین مسابقه پرسید او پاسخ داد:«شما هیچ چیز از فوتبال نمی فهمید.»

پس از تعویض بالوتلی به سوی سیدورف رفت و به نظر می رسد مشاجره ای بر سر تعویض شدنش با سرمربی تیمش داشته است. او در اینباره گفت:«دلیل تعویض شدنم را متوجه نمی شوم.»

او در ادامه گفت خود را برای این شکست نکوهش نمی کند:«فکر می کنم من بازیکن کاملا نرمالی هستم. این شمایید که فکر می کنید من استثنایی هستم.»

     
آی اسپورت
2014-04-26 11:18:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر