فهرست
باشگاه منچستریونایتد تکذیب کرد؛ قراردادی با فن خال امضا نکردیم
باشگاه منچستریونایتد تکذیب کرد؛ قراردادی با فن خال امضا نکردیم

باشگاه منچستریونایتد تکذیب کرد؛ قراردادی با فن خال امضا نکردیم

آی اسپورت - باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد این باشگاه شایعه ی پیشنهاد قرارداد سه ساله به لوئیس فن خال سرمربی تیم ملی هلند را رد می کند.

پس از اخراج مویس سرمربی تیم منچستر یونایتد در روز سه شنبه و قوت گرفتن جانشینی فن خال به جای او در اولد ترافورد شایعاتی مبنی بر بسته شدن قرار داد سه ساله با فن خال به گوش می رسید.

در حال حاضر رایان گیگز قرار است منچستر یونایتد را در 4 بازی انتهای فصل هدایت کند و گفته می شود سر الکس فرگوسن از گیگز به عنوان یک گزینه ی مناسب برای آینده ی منچستر یاد کرده است.

با این وجود سخنگوی باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرده است:«این گزارشات حقیقت ندارد. ما هنوز مربی جدیدی برای باشگاه انتخاب نکرده ایم. هر زمان که چیزی برای اعلام کردن داشته باشیم آن را رسما اعلام خواهیم کرد.»

از کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، نیز به عنوان دیگر گزینه هدایت منچستریونایتد نام برده می شود. پیش از این، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ، سرمربیان بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند، احتمال برعهده گرفتن هدایت شیاطین سرخ را رد کردند.

هرچند منچستریونایتد بستن قرارداد با فن خال را رد کرد اما این مربی هلندی همچنان از بیشترین شانس برای نشستن روی نیمکت منچستریونایتد برخوردار است. گفته می شود او به دوستانش گفته که اشتیاق زیادی برای برعهده گرفتن این مسئولیت دارد.


     
آی اسپورت
2014-04-26 12:35:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر