فهرست
ونگر : یک سال دیگر در آرسنال می مانم
ونگر : یک سال دیگر در آرسنال می مانم

ونگر : یک سال دیگر در آرسنال می مانم

آی اسپورت - آرسن ونگر در مصاحبه ای اعلام کرده است قصد دارد فصل آینده نیز در باشگاه آرسنال بماند.

این مربی فرانسوی از ماه اکتبر سال گذشته قصد داشت با امضای یک قرار داد دو سال دیگر در باشگاه آرسنال بماند. منابع آگاه از وبسایت معتبر گل اعلام کرده اند با توجه به آینده ی نامشخص ونگر در این تیم باشگاه آرسنال چندین بار با لوئیس فن خال سرمربی کنونی تیم ملی هلند ارتباط برقرار کرده است که البته فن خال گفته دوست دارد جانشین دیوید مویس در منچستر یونایتد شود.

ونگر در گفتگو با "بی این اسپورت" گفته است:«ببینید، من بارها گفته ام که حرفم را به باشگاه زده ام و قصد دارم برای یکسال دیگر در این باشگاه بمانم.»

ونگر همچنین در مورد اخراج دیوید مویس سرمربی باشگاه منچستر یونایتد صحبت کرد و اظهار داشت اخیرا در لیگ انگلیس به مربیان زمان کافی داده نمی شود.

او در این باره به روزنامه ی اکیپ فرانسه گفت:«اگر می خواهیم کسی را در زمینه ای بسنجید باید به او زمان کافی برای پیشرفت بدهید. در غیر اینصورت در آینده فرد باکیفیتی نخواهیم داشت. میانگین مدت مربی گری در لیگ برتر 17 ماه است و این اصلا خوب نیست.»

او همچنین اخراج دیوید مویس را سورپرایز کننده خواند.

«این خیلی باعث تعجب است. در چنین شرایطی شما باید ابتدا مربی را در جریان بگذارید. باید چشم در چشم با او صحبت کنید. این عادت همیشگی ماست.»

     
آی اسپورت
2014-04-26 12:27:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر