فهرست

آغاز بازرسی نمایندگان AFC از امکانات فوتبال ایران

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت بازدید و بررسی امکانات شهرهای معرفی شده ایران برای کسب میزبانی مسابقات جام ملتهای آسیا 2019 فردا وارد ایران می شوند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به اعلام آمادگی ایران برای کسب میزبانی مسابقات جام ملتهای آسیا 2019 هیات بازرسی 8 نفره‌ای از ای اف سی و شرکت WSG روز یکشنبه هفتم اردیبهشت ساعت 10:25 صبح جهت بازدید و بررسی امکانات شهرهای معرفی شده جهت میزبانی وارد تهران می‌شوند.

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از استراحتی کوتاه ساعت 15 به آکادمی ملی فوتبال خواهند رفت و در حضور مسئولان فدراسیون فوتبال برنامه‌ها، امکانات و شرایط میزبانی ایران را مورد بررسی قرار می‌دهند. پس از حضور در آکادمی ملی فوتبال، آخرین برنامه کاری روز دوشنبه بازرسان بازدید از ورزشگاه آزادی به مدت یک ساعت و بررسی امکانات آن خواهد بود.

از روز دوشنبه هشتم اردبیهشت بازرسان در قالب دو گروه کاری به طور همزمان با حضور در شهرهای اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، کرمان و در نهایت تهران بازدیدهای خود را شروع می کنند و بر اساس آن ورزشگاه‌ها، محل تمرین، هتل‌ها، وضعیت حمل و نقل درون شهری و برون شهری شهرهای معرفی شده جهت میزبانی مسابقات را مورد ارزیابی نهایی قرار خواهند داد.

     
آی اسپورت
2014-04-26 12:38:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر