فهرست
گزارش روز : صحنه های تکان دهنده در سوگواری بازیکنان و مربیان بارسا
گزارش روز : صحنه های تکان دهنده در سوگواری بازیکنان و مربیان بارسا

گزارش روز : صحنه های تکان دهنده در سوگواری بازیکنان و مربیان بارسا

آی اسپورت - یک روز از مرگ تیتو ویلانوا گذشت و بارسلونا در غم از دست دادن این بازیکن و سرمربی سابق خود عزادار است. پرچم های کاتالونیا همچنان نیمه افراشته اند و هواداران بارسا در بیرون ورزشگاه نیوکمپ و در مکانی که به افتخار او درست کرده اند تجمع کرده و برای او گل می گذارند.


ساعت 11.47 دقیقه امروز به وقت ایران بازیکنان بارسا و اعضای کادر مربیگری این تیم به ورزشگاه نیوکمپ رفته و اولین کسانی بودند که از فضایی که به افتخار تیتو  و به همت مسئولان بارسا برای سوگواری تعبیه شده ، دیدن کردند.


تک تک بازیکنان بارسا حتی والدس مصدوم در این گردهمایی شرکت داشتند . ابتدا چهار کاپیتان اول بارسا سوگنامه ای که باشگاه بارسلونا به منظور درگذشت تیتو آماده کرده بودند را امضا کرده و سپس نوبت به باقی بازیکنان و اعضای کادر مربیگری بارسا رسید تا این سوگنامه را خوانده و امضا کنند.


بازیکنانی که بهترین دوران زندگی فوتبالی خود را در کنار تیتو گذرانده بودند به سختی می توانستند خود را کنترل کنند. پس از امضای سوگنامه همه بازیکنان دقایقی به عکس بزرگ تیتو خیره شدند . اشکهای زوبی زارتا مدیر ورزشی بارسا و نیایش دنی آلوس که در تمام مدت مشغول به این کار بود از صحنه های تاثیر گذار این مراسم بود.
     
آی اسپورت
2014-04-26 13:47:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر