فهرست
گزارش روز : کریس رونالدو و آلوارو موراتا آماده برای گلباران اوساسونا
گزارش روز : کریس رونالدو و آلوارو موراتا آماده برای گلباران اوساسونا

گزارش روز : کریس رونالدو و آلوارو موراتا آماده برای گلباران اوساسونا

آی اسپورت - رئال مادرید امشب ساعت 22.30 به وقت ایران در برنابئو  به مصاف اوساسونا خواهد رفت . تیمی که همواره حریفی سرسخت برای مادریدی ها به حساب می آمده و بطور حتم امشب نیز در صورت غفلت رئال ، می تواند برای این تیم دردسر ساز شود.


Cristiano y Morata forman la pareja de ataque ante Osasuna

دو تیم که در این فصل سه بار رودرروی یکدیگر قرار گرفته اند (2 پیروزی در کوپا برای رئال و یک تساوی در لالیگا ) در شرایطی به مصاف هم خواهند رفت که رئال یک روز زودتر از اتلتیکو این فرصت را دارد تا فاصله خود با صدر را کمتر کند.


این شاید یکی از آخرین فرصت های رئال برای رسیدن به اتلتیکویی است که فردا باید در مستایا به دیدار والنسیا برود. کارلو آنچلوتی باید خوشحال باشد که امشب بار دیگر می تواند رونالدو را از ابتدا در ترکیب قرار دهد.

کارلتویی که حتی پس از شکست از بارسا در لالیگا امیدهای خود را از دست نداد و در تمام نشست های خبری ، بدون اینکه قصد توجیه چیزی را داشته باشد ؛ با فروتنی تمام از ایمان خود به بازیکنانش صحبت می کرد و سعی می کرد تا شعله های امیدواری تیمش برای قهرمانی در لالیگا را روشن نگه دارد.

در ادامه نیز همین اتفاق افتاد و رئال با پشت سرگذاشتن تمام رقبای خود و با از دست دادن امتیاز از سوی بارسا ، حالا بار دیگر پشت سر اتلتیکو ، امید دوم قهرمانی است.

آنچلوتی در نشست خبری قبل از بازی امشب ، صراحتا عنوان داشت که رونالدو (28 گله ) از ابتدا به میدان خواهد رفت ؛ چرا که سرمربی ایتالیایی بر این عقیده است که رونالدو برای آماده تر شدن ، نیاز به بازی کردن دارد و تنها در صورت حضور در زمین فوتبال است که می تواند به مرز آمادگی برای بازی با بایرن برسد .همچنین آنچلوتی اعلام کرد که وضعیت بنزما بدلیل مصدومیت جزئی زانو هنوز مشخص نیست و به احتمال فراوان آلوارو موراتا بجای او بازی خواهد کرد. موراتایی که تا بدینجا تاثیر گذارترین مهاجم لالیگا با یک گل در هر 46 دقیقه است .

مسی با یک گل در هر 83 دقیقه و رونالدو با یک گل در هر 85 دقیقه دیگر مهاجمین موثر لالیگا تا بدینجا بوده اند. باید تا ساعت 22.30 صبر کنیم و بینیم که زوج کریس رونالدو و موراتا ، در مقابل اوساسونای سخت کوش چه خواهند کرد .


بی شک همه هواداران رئال مادرید منتظر گلباران شدن اوساسونا در برنابئو هستند تا رئال همچنان به قهرمانی در لالیگا امیدوار بماند.

AS

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-26 15:02:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر