فهرست
پشتیبانی تمام و کمال فرگوسن از رایان گیگز
پشتیبانی تمام و کمال فرگوسن از رایان گیگز

پشتیبانی تمام و کمال فرگوسن از رایان گیگز

آی اسپورت - سر الکس فرگوسن سرمربی سابق تیم منچستر یونایتد اعتقاد دارد رایان گیگز می تواند فصل آینده سرمربی تیم منچستر یونایتد باشد.

گیگز چهل ساله که پس از اخراج دیوید مویس به صورت موقت سرمربی گری در منچستر را تا انتخاب سرمربی جدید عهده دار شده، باید امروز در اولین بازی شاگردانش را برابر نوریچ سیتی رهبری کند. به نظر می رسد گیگز قصد دارد با کسب نتایج خوب در تیم منچستر یونایتد قرار داد خود را از حالت موقت به دائمی تبدیل کند. البته او برای اینکار رقیبان سرسختی چون آنچلوتی و فن خال را پیش رو دارد.

سر الکس فرگوسن اعتقاد دارد گیگز شایستگی تبدیل شدن به مربی تیم منچستر یونایتد را دارد.

«فکر می کنم گیگز تنها کسی است که می تواند در منچستر یونایتد به مربی گری ادامه دهد. او بیست سال عجیب و پر از تجربه را در باشگاه منچستر یونایتد گذرانده است. من او را وقتی یک پسر 13 ساله بود به منچستر آوردم. او با احساسات هواداران یونایتد آشناست و فراز و فرود باشگاه ما را از نزدیک تجربه کرده است.»

«او دقیقا می داند برای بازیکن بودن در باشگاه منچستر یونایتد به چه چیزی نیاز است و من از اینکه او پل اسکولز و نیکی بات را به کادر مربی گری اش آورده بسیار خوشحالم. هر دوی آن ها حرفه ای هستند.»

«آن ها باشگاه را درک می کنند، سخت کوشند و تا پای جان خواهند ایستاد. حالا ما ترکیبی از همه ی این عبارات را در تیممان دارم و به آن شکی نداریم.»

     
آی اسپورت
2014-04-26 14:21:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر