فهرست
سخت ترین بازی بارسا در قرن 21 ؛ مسئولین بارسا در صدد تعویق بازی فردا با ویارئال
سخت ترین بازی بارسا در قرن 21 ؛ مسئولین بارسا در صدد تعویق بازی فردا با ویارئال

سخت ترین بازی بارسا در قرن 21 ؛ مسئولین بارسا در صدد تعویق بازی فردا با ویارئال

آی اسپورت -  در طی سالیان اخیر و در قرن جدید ، بارسلونا دیدارهای سخت و دشوار فراوانی را تجربه کرده است. دیدارهایی مرگ و زندگی که در تاریخ این باشگاه ماندگار شده است.


اما اغراق نیست اگر بگوییم دیدار فردای این تیم در " ال مادریگال " و در مقابل ویارئال ، سخت ترین آنهاست . از لحظه شنیدن خبر مرگ تیتو ویلانوا ، بازیکنان بارسا در شوک بزرگی فرور رفته اند و غم و مصیبت همچون صاعقه به اردوی بارسا رسوخ کرده است.


غالب بازیکنان به شدت تحت تاثیر مرگ سرمربی سابق خود قرار دارند . بازیکنان بارسا پس از مرگ تیتو در صفخات اجتماعی خود پیغام های تسلیت خود را تقدیم خانواده و دوستان وی کردند و امروز نیز با حضور در نیوکمپ یاد او را زنده نگه داشتند.


اما با این وجود آنها باید فردا ساعت 23.30 برای زنده نگه داشتن امیدهای خود در لالیگا به مصاف ویارئال بروند . دیداری که مشخص نیست با وضعیت روحی حال حاضر بازیکنان بارسا چگونه پیش خواهد رفت.


بدین منظور مسئولان بارسا از شب گذشته به تکاپو افتاده اند تا با ارسال درخواستی به فدراسیون فوتبال اسپانیا این دیدار را به تعویق بیندازند.

بنا بر آخرین اطلاعات دریافتی " موندو دپورتیوو " تا بدین لحظه هنوز هیچ درخواستی از هیچکدام از دو باشگاه ، برای این مهم به فدراسیون فوتبال اسپانیا نرسیده و این احتمال می رود که تا ساعاتی دیگر این اتفاق رخ دهد.

با این وجود ، بنا بر اطلاعیه این فدراسیون ، تمام بازیهای این هفته لالیگا با یک دقیقه سکوت آغاز خواهد شد.

موندو دپورتیوو

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-26 14:54:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر