فهرست
گزارش ویژه :خداداد، گزینه شوک آور پدیده / هدف سهمیه آسیایی
گزارش ویژه :خداداد، گزینه شوک آور پدیده / هدف سهمیه آسیایی

گزارش ویژه :خداداد، گزینه شوک آور پدیده / هدف سهمیه آسیایی

آی اسپورت-  مدیرعامل پدیده دیروز آب پاکی را روی دست همه ریخت و با رو کردن فهرست نهایی کاندیداهای سرمربیگری این باشگاه که در آن نام خداداد هم برای نخستین بار به چشم می خورد همه را شوکه کرد.
وطنخواه که تا پیش از این نامی از خداداد نیاورده بود صراحتا اعلام کرد مذاکرات با قلعه نویی، گل محمدی و ابراهیم زاده منتفی شده و تا روز دوشنبه از میان خداداد، مرزبان و میثاقیان یکی را به عنوان سرمربی معرفی خواهیم کرد. وی البته از فرهاد کاظمی هم نام برده که به خواسته کاظمی در دقیقه 90 و در صورت منتفی شدن این سه گزینه پایش به مشهد بازخواهد شد. مذاکره پدیده ای ها با مرزبان البته مربوط به هفته های گذشته می شود. شایعه شده که وی را حشمت مهاجرانی برای این باشگاه تجویز کرده و دستار میثاقیان نیز وعده داده در صورت سرمربی شدن، توماس هسلر کاپیتان شهیر آلمانها در اوایل سال های نود را با خود به مشهد بیاورد.
 
*خداداد:برنامه و لیست دادم
 
اما خداداد با تأیید خبر مذاکره با پدیده گفت: یکی دو روز پیش با محسن پهلوان مقدم مالک باشگاه و سایر اعضای هیأت مدیره جلسات مفصلی داشتم و آن ها از وی برنامه جامعی برای قهرمانی خواسته اند.
خداداد گفت هدف اول و آخر محسن پهلوان تنها قهرمانی و کسب سهمیه آسیا است و به همین منظور از من خواسته شده برنامه ها و اسامی بازیکنان سال آینده را هم برهمین اساس پیشنهاد دهم. عزیزی در مورد اینکه آیا سقف هزینه ای برای تهیه این فهرست برای شما در نظر گرفته شده گفت: فعلا صحبتی در مورد هزینه ها انجام نشده است و در این مرحله صحبت ها در مورد ارائه برنامه و فهرست بازیکنان پیشنهادی است. من هم تا فردا فهرست مدنظر خود که حاوی بازیکنان و کادر فنی می باشد تحویل باشگاه می دهم.از خداداد در مورد اسامی فهرستش پرسیدیم که وی عنوان کرد با توجه به اینکه بیشتر از 8 بازیکن لیگ برتری نمی توانیم جذب کنیم لیست من شامل چند بازیکن ثابت تیم ملی در خط دفاعی و هافبک است که در استقلال و پرسپولیس بازی می کنند و البته دو سه بازیکن خارجی خیلی خوب. البته چند تا از بازیکنان فعلی پدیده را هم نیاز دارم. او جذب یک گلر طراز اول را جزو برنامه های اصلی اش اعلام کرد. با این حال تاکید کرد هنوز برای کادر فنی اش به نتیجه قطعی نرسیده است.
دیروز البته وطنخواه سقف بودجه باشگاه برای سال 93 را ده میلیارد اعلام کرده و گفت تلاش می کنیم تیم را باهمین حدود هزینه جمع و جور کنیم.
 
* میثاقیان و 8 بازیکن
 
میثاقیان هم که قراردادش چند روز دیگر با پدیده به پایان می رسد ظاهرا برنامه ها و اسامی بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه تحویل داده است. او در صحبت هایی که چندی پیش با وی داشتیم عنوان کرد برنامه اش برای سال بعد به طور حتم کسب سهمیه آسیا است و برای این مهم حداقل 8 بازیکن جدید و طراز اول نیاز دارد که فهرست آنها را تهیه کرده است. شایع شده اسامی چون خلعتبری، تیموریان ، گردان و حقیقی که در چند روز گذشته صحبت از قراداد های میلیاردی آنها با پدیده شده از فهرست میثاقیان به بیرون درز پیدا کرده است.
 
* ژنرال4 میلیاردی
 
در این میان تکذیب چندباره مذاکره و پیشنهاد 4 میلیاردی پدیده ای ها به قلعه نویی هم نشان داد که عملا نام این سرمربی از برنامه های این باشگاه خارج شده است. به هرحال برای قلعه نویی قبل از هرچیز سرنوشت مربیگری تیم ملی پس از جام جهانی مهم است و بعد از آن حضور در تیم پرطرفداری چون استقلال. مدیرعامل پدیده هم همین را می گوید: قلعه‌نویی خودش اعلام کرده با توجه به شرایط استقلال می‌خواهد در این تیم بماند. خدا را شاهد می‌گیرم با او صحبتی نکرده‌ایم و به هیچ عنوان چنین مبالغی صحت ندارد.
سوال مهم  اما این است که آیا واقعا پدیده ای ها روز دوشنبه تکلیف سرمربی تیم شان را مشخص می کنند و به هیاهوی هفته های اخیر پایان می دهند یا باز این داستان  و حاشیه هایش ادامه می یابد؟

*جواد رستم زاده 
     
آی اسپورت
2014-04-26 14:47:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر