فهرست
هواداران بارسا و تقاضای فروش فابرگاس
هواداران بارسا و تقاضای فروش فابرگاس

هواداران بارسا و تقاضای فروش فابرگاس

آی اسپورت - هواداران باشگاه بارسلونا بار دیگر از فروش سسک فابرگاس هافبک تیمشان حمایت کرده اند. 80 درصد از 16.619 هواداری که در نظرسنجی روزنامه ی اسپورت شرکت کرده اند به سوال "آیا موافقید سسک فابرگاس به مبلغ 30 میلیون یورو به منچستر یونایتد فروخته شود؟" پاسخ مثبت داده اند. پس از این روزنامه، دیگر روزنامه ی کاتالان یعنی موندو دپورتیوو هم در نظر سنجی مشابهی همین سوال را از هواداران پرسیده بود و از بین 6807 شرکت کننده در این نظر سنجی باز هم 80 درصد خواهان فروش فابرگاس شدند.

این واکنش ها نشان می دهند هواداران تیم بارسلونا دل خوشی از هافبک تیمشان ندارند. این دو روزنامه در کاتالونیا چاپ می شوند و خوانندگان آن ها معمولا مردم کاتالونیا هستند، بنابراین احتمال رای دادن مادریدی ها در این نظرسنجی و تغییر نتیجه به سود باشگاه مادریدی منتفی است.

نظرات هواداران بارسا نشان می دهد آن ها از عملکرد فابرگاس در این تیم راضی نیستند و اعتقاد دارند او تمام تلاشش را در تمرینات به کار نمی گیرد.

پیش تر احساسات منفی هواداران بارسا توسط روزنامه ی ال کونفیدنسیال فرصت بروز پیدا کرده بود. هواداران بارسا در آنجا هم، در نظرسنجی مشابهی خواهان فروش فابرگاس به تیمی دیگر شده بودند.

     
آی اسپورت
2014-04-26 14:53:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر