فهرست

15 نمونه تست دوپینگ منفی اعلام شد

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از اعلام نتایج 17 نمونه تست کنترل دوپینگ خبر داد.

به گزارش فدراسیون فوتبال، دکتر احمد هاشمیان، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در خصوص اعلام نتایج 17 نمونه کنترل دوپینگ از سوی آزمایشگاه گفت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کنترل دوپینگ نتایج 15 نمونه تست کنترل دوپینگ منفی و دو نمونه تست دوپینگ مثبت اعلام شده است. 17 نمونه تست کنترل دوپینگ مربوط به لیگ برتر فوتبال، لیگ دسته یک، لیگ برتر فوتسال و جام حذفی فوتبال بانوان است.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از نتایج مثبت اعلام شده متعلق به لیگ برتر فوتسال و دیگری متعلق به فوتبال بانوان است. این نتایج که روز پنجشنبه به کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ارسال شده در حال رمزگشایی است و نتایج آن به باشگاه‌های مربوطه ابلاغ می‌شود. دو مورد تخلف مثبت اعلام شده نیز به جهت تشکیل پرونده و رسیدگی به بخش مربوطه ارجاع و مراحل رسیدگی آن در حال انجام است و پیش‌بینی می‌کنم تا پایان وقت اداری امروز موارد تخلف به بازیکنان و باشگاه مربوطه به صورت محرمانه ابلاغ می‌شود.

در واقع مشخصات بازیکن متخلف و باشگاه مربوطه تا پایان مرحله رسیدگی و صدور حکم نهایی محرمانه بوده و چنانچه در مسیر رسیدگی موضوع از طرف اشخاص ثالث در رسانه‌ها اعلام شود، طبق قوانین با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-26 15:09:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر