فهرست
سعادتمند: با الکس نوری به توافق رسیدیم
سعادتمند: با الکس نوری به توافق رسیدیم

سعادتمند: با الکس نوری به توافق رسیدیم

آی اسپورت - مدیران باشگاه استقلال که از چند روز قبل به دنبال استخدام الکساندر نوری هستند، ظاهرا با این مربی ایرانی- آلمانی به توافق رسیدند. احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال این مساله را رسمی اعلام کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه درباره وضعیت سرمربی فصل پیش روی آبی‌ها گفت: «توافقات لازمه با آقای الکس نوری انجام شده و بنده طی نامه‌ای به اعضای هیات مدیره هم این موضوع را اعلام کرده‌ام. در حال حاضر منتظر نظر نهایی عزیزان در هیات مدیره هستم تا قرارداد با آقای نوری را رسمی کنیم.»

این در حالی است که قرار بود هیات مدیره استقلال امشب تشکیل جلسه بدهد و درباره موضوعات اخیر این باشگاه به بحث و بررسی بپردازند. منتهی گفته می‌شد با نظر اعضای هیات مدیره این جلسه هم برگزار نمی‌شود. حالا سعادتمند که شایعاتی درباره جدایی اش از مجموعه باشگاه هم مطرح است صحبت از توافق با نوری به میان آورده و باید دید در این شرایط چه اتفاقات جدیدی را شاهد خواهیم بود.

از سوی دیگر گفته می‌شد که الکساندر نوری و استقلال بر سر پرداخت ریالی و دلاری مبلغ قرارداد به مشکل خورده‌اند و حالا که سعادتمند از توافق با او حرف زده، باید دید این توافق چگونه انجام شده که نیازمند تایید هیات مدیره است.

 

ورزش سه 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-09-30 13:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۴۸
برو بچه، ما را نمیتونی گول بزنی... این مربی ضعیف را به جای فرناز و علی کچل و نامجوفلیک و استراچونی فراری آوردی با ۱۰۰ میلیون تومن به عشق پیراهن کیسه دوچرخه سوار آدامس پرستویی، برو،، اینها توطئه وزیر علیه ما است. ما دشتی و دانشگر و اسماعیلی و چشمی و جبارف میخواهیم، اگر راست میگید تیام را از فنرباغچه بخرید.( توهم نویسنده هایی چون سرفرازیان و جعفر بی مخ و پیشکسوتهایی چون هادی فن پیج و تقوی کراواتی آب بریتانیا خور و هوادارهایی شل مغز مثل پویان چروکیده)
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر