فهرست
افتخاری: با منصوریان مشکلی ندارم؛ او حتما از انگلیس پیشنهاد داشته
افتخاری: با منصوریان مشکلی ندارم؛ او حتما از انگلیس پیشنهاد داشته

افتخاری: با منصوریان مشکلی ندارم؛ او حتما از انگلیس پیشنهاد داشته

آی اسپورت - ماجرای پیبشنهاد انگلیسی علیرضا منصوریان بازخوردها و تبعات فراوانی داشت. یکی از این تبعات این بود که سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال اعلام کرد این پیشنهاد واقعی نبوده جنبه تبلیغاتی داشته و منصوریان نباید آن را مطرح می‌کرد. این حرف‌ها از طرف مدیر عامل باورکردنی نبود و به همین دلیل شنیده شد از افتخاری ناراحت شده و حتی در جریان یکی از تمرینات به سمت افتخاری نرفته است. اما امروز افتخاری این مساله را تکذیب کرد.

او که با یکی از شبکه‌های رادیویی گفتگو می کرد توضیحاتی در این باره داد:

* من سال‌ها با منصوریان دوست بوده‌ام. پنج سال سرپرست تیم ملی بودم و او بازیکن تیم ملی بود. الان هم از روز اولی که آمده‌ام، از او حمایت کرده‌ام. هیچ چیزی هم نمی‌تواند بین ما فاصله ایجاد کند. من با منصوریان رابطه‌ام بسیار خوب است. امیدواریم با کمک او بتوانیم استقلال را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

* من هنوز چیزی به دستم نرسیده است. منصوریان حتما پیشنهادی داشته است ولی این پیشنهاد را نه به من داده و نه آن را به باشگاه گفته است. او حتما این پیشنهاد را داشته که آن را مطرح کرده است.

* برای روشن شدن اذهان گفتم که منصوریان پیشنهادش را نشان بدهد این را هم بگویم که منصوریان به هیچ وجه استقلال را رها نمی‌کند ولو اینکه پیشنهاد بهتری داشته باشد چراکه هواداران و بازیکنان او را دوست دارند.

 

کد خبر:9402

۱    
آی اسپورت
2016-10-08 13:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر