فهرست
اظهارات ضد و نقیض زنوزی با پشتوانه هواداران!
اظهارات ضد و نقیض زنوزی با پشتوانه هواداران!

اظهارات ضد و نقیض زنوزی با پشتوانه هواداران!

آی اسپورت - مالک باشگاه تراکتور روز گذشته (شنبه) اعلام کرد که فقط به خاطر هواداران، این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر شرکت می‌کند. مالک تراکتور در شرایطی اینگونه سر هواداران تیمش منت گذاشته که پیش از این همین هواداران به شدت مخالف انصراف تراکتور از لیگ برتر بودند و حتی آن را بار‌ها به صراحت هم اعلام کردند. شاید این برای اولین بار که جمع کثیری از تراکتوری‌ها مقابل مالک تیم محبوب‌شان می‌ایستند و معتقد بودند سیاستی که باشگاه در پیش گرفته بود، اشتباه بود.

با این حال، به نظر می‌رسد مالک باشگاه تراکتور حالا که مجبور شده تیمش را برای ادامه مسابقات آماده کند، می‌خواهد توپ را در زمین هواداران بیندازد، اما در واقع تعداد زیادی از طرفداران از همان روز‌های اول که این پیشنهاد مطرح شد مخالف نظر مالک تراکتور بود. این مخالفت‌ها زمانی ثابت شد که در یک نظرسنجی، ۸۷ درصد هواداران تراکتور اعتقاد داشتند رویه باشگاه اشتباه است و این تیم نباید انصراف دهد و از طرفی، تنها ۱۳ درصد با زنوزی موافق بودند.

جالب است که همین رویه و اظهارات ضد و نقیض مالک تراکتور به همراه تصمیمات احساسی که برای دو تیم لیگ برتری اتخاذ کرده باعث شده تا این روزها تارکتور و ماشین سازی با شرایطی نه چندان مناسب و در غیاب بسیاری از بازیکنان خود لیگ برتر را از میانه میدان بار دیگر آغاز کنند. زنوزی به نوعی بازنده از پیش تعیین شده لیگ برتر است و با حواشی که طی این مدت برای آغاز مسابقات به راه انداخت نه تنها در نهایت نتوانست به هدف خود برسد بلکه با تیمی نصف و نیمه راهی لیگ شده و اکنون باید جوابگوی هواداران میلیونی تراکتور باشد.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2020-06-28 21:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Ahmad
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، ۰۴:۰۶
داداش فقط بگو هوادارای میلیونی رو ازکجا اوردی؟؟
۳
کامی
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، ۱۴:۴۰
اول منچستر بعد تراختور
afshin
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، ۱۵:۳۷
سلام
اولا برو املاتو درست کن و اسم مقدس تراکتور رو درست کن.
دوما آخه عقده ای چرا وقتی مهندس زنوزی داره از گندکاری های پیروزی و وزیر پرده برمیداره شما خودتونو برای خراب کردن مهندس به هر دری میزنید
۱
مهدی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۳۶
آقا تو با این حرفایت بین هوادارا و زنوزی رو خراب نکن.زنوزی واسه ورزش اذربایجان نعمت بزرگیست.قدرشو همه میدونن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر