فهرست
فتح‌الله‌زاده: از وزارت خواستم ۲۰ میلیارد به ما بدهند
فتح‌الله‌زاده: از وزارت خواستم ۲۰ میلیارد به ما بدهند

فتح‌الله‌زاده: از وزارت خواستم ۲۰ میلیارد به ما بدهند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:اگر 20 میلیارد در اختیار داشته باشیم می‌توانیم تمام 40 میلیارد بدهی را تسویه کنیم.

به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده پس از جلسه با امیررضا خادم اظهار داشت: در این جلسه گزارش عملکرد استقلال را ارائه کردیم و تمام موارد بررسی شد. آنطور که برآورد شده است بدهی‌های استقلال 40 میلیارد تومان بود و ما به آنها گفتیم اگر 20 میلیارد در اختیار داشته باشیم می‌توانیم تمام 40 میلیارد بدهی را تسویه کنیم.

وی ادامه داد: ما گفتیم اگر می‌خواهید که پولی نرسد اجازه دهید دو یا سه عضو هیأ مدیره را ما انتخاب کنیم. اگر با این شرایط قبول کردند ادامه می‌دهیم.

فتح‌‌الله‌زاده گفت: در مورد ترکیب هیأت مدیره هیچ صحبتی نشد اگر آنها نمی‌خواهند پول بدهند اجازه دهند دو عضو هیأت مدیره را ما انتخاب کنیم و دیگر هیچ چیز از آنها نمی‌خواهیم.

وی در مورد اینکه چرا نجف‌نژاد در جلسه امروز حضور نداشت، گفت:‌ او در حوزه انتخابیه خود به سر می‌برد و نتوانست به جلسه برسد.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: تمام این بدهی‌ها در زمان حضور من نیست. 6 میلیارد مالیات وجود دارد که از سال 49 انباشته شده است. اگر ما باشگاه را در اختیار بگیریم و 2 یا 3 عضو هیأت مدیره را من انتخاب کنم نه تنها هیچ هزینه‌ای از وزارت ورزش نمی‌خواهیم بلکه 10 میلیارد از بدهی‌ها را هم تسویه می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا افراد مدنظر شما مشخص هستند یا خیر، گفت:‌من چند نفر در ذهن دارم اما تا زمانی که وزارت ورزش اعلام نکند نمی‌توانم اسم آنها را ببرم. باید کسانی باشند که دستشان به جیبشان رسیده و البته استقلالی باشند.

وی گفت:‌ ما سابق بر این 50 درصد هزینه‌ها را خودمان تأمین می‌کردیم و 50 درصد را هم وزارت ورزش کمک می‌کرد اما حالا وزارتخانه این موضوع را نمی‌پذیرد. همه چیز دست آنها است. ما گفتیم یک تیم دو بار قهرمان می‌شود یکی فصل نقل و انتقالات و یکی پایان فصل. نباید زمان را از دست بدهیم. امیدوارم هر کسی که هم غیر من انتخاب شود سریعا به او کمک شود.

فتح‌‌الله‌زاده در خصوص اینکه آیا نظر وزارتخانه روی شما بود یا خیر، گفت:‌در خصوص این موضوع صحبتی مطرح نشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شفاف‌سازی قراردادهای دو باشگاه گفت:‌ وقتی رقم قراردادهای دیگر تیم‌ها را شفاف اعلام کنند آن وقت مظلومیت استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شود. ما بازیکنی داشتیم که یک میلیارد و صد میلیون تومان به او پیشنهاد دادیم اما قبول نکرد و با تیم دیگری قرارداد بست. تمام تیم‌ها باید شفاف قراردادهای خود را اعلام کنند. تلاش خود ما این است که قیمت بازیکنان پایین بیاید.

وی در مورد اینکه قرار است پرسپولیس و استقلال یک ساله واگذار شوند ادامه داد:‌هر شرکتی قصد داشته باشد این دو باشگاه را در اختیار بگیرد سه سال زمان می‌خواهد اما شرط که گذاشتند کار را سخت کرده است.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود خادم با قلعه‌نویی مشکل داشت، عنوان کرد: این دو هیچ مشکلی با هم ندارند. خادم هم مرد زحمتکشی است. در برنامه 90 هم سوءتفاهم به وجود آمده. من در آن برنامه نگفتم که زمین را 200 میلیارد می‌فروشم بلکه گفتم قیمت آن 200 میلیارد تومان است. خادم در آن برنامه گفت من نخواستم بگویم که پول زمین را ندادید آن زمین در آن سال 800 میلیون تومان قیمت داشت اما حالا خیلی بالاتر رفته است. اگر زمین را در اختیار نداشتیم پس چگونه چمن آن را درست کردیم و سکو و رختکن ساختیم؟ امیدوارم هر چه زودتر سند این زمین زده شود.

فتح‌‌الله‌زاده در خصوص اینکه اداره کل تربیت بدنی تهران گفته بود اگر کمپ استقلال را تحویل بگیرید باید مرغوب‌کار را تحویل بدهید، گفت: مجموعه مرغوب‌کار برای ما هزینه‌زا است و اداره کل اجازه  درآمدزایی هم نداده است. به همین دلیل ما استقبال می‌کنیم که تحویل دهیم.

     
آی اسپورت
2014-04-26 16:28:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر