فهرست
نیمار: این فصل، فصل یادگیری بود
نیمار: این فصل، فصل یادگیری بود

نیمار: این فصل، فصل یادگیری بود

آی اسپورت- نیمار، ستاره برزیلی بارسا، اولین فصل حضورش در لالیگا را یک تجربه آموزشی فوق العاده توصیف کرد و امیدوار است که بتواند در فصل بعد، بازی های بهتری ارائه بدهد.

این ملی پوش برزیلی که در تابستان گذشته با انتقالی جنجالی از سانتوس به بارسا پیوست، در این فصل 9 گل برای بارسا به ثمر رساند.

نیمار تاکید کرد که به عنوان یک بازیکن، همچنان در حال پیشرفت و تطبیق پیدا کردن با رقابت های اروپایی است.

او به نشریه اسپورت گفت:" این فصل، فصل یادگیری بود. من از یک کشور یا یک سبک فوتبال دیگر آمدم، به لیگی که شرایطی کاملا متفاوت دارد. باید با این شرایط تطبیق پیدا می کردم. من چیزهای زیادی در این مدت یاد گرفت؛ نه به لحاظ فردی، بلکه به لحاظ حرفه ای.

در زندگی، همه چیز آسان نیست؛ بعضی روزها خوب است و بعضی روزها نه. ما به تازگی کوپا دل ری را از دست دادیم که اصلا حس خوبی نداشت اما باید از این اتفاقات درس بگیرید.

وقتی احساس ناراحتی می کنید، فقط لبخند بزنید.

امیدوارم همه این چیزهایی که یاد می گیرم، در فصل آینده به کمکم بیاید. من می توانم کارهای زیادی برای تیم انجام بدهد و امیدوارم بتوانیم فصل آینده به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم."

نیمار همچنین اعلام کرد که تحت تاثیر نمایش های گرت بیل برای رئا قرار گرفته اما همچنان لیونل مسی را بهترین بازیکن دنیا می داند.

بیل بازیکن فوق العاده ای است؛ با پتانسیلی بالا. او این را این فصل نشان داده است. اما من هر روز با مسی تمرین می کنم و می توانم بگویم که او بهترین است. او یک بازیکن ویژه است."

     
آی اسپورت
2014-04-26 17:10:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر