فهرست
گزارش روز: فرکی از فولاد می رود/ هدف: تیم ملی!
گزارش روز: فرکی از فولاد می رود/ هدف: تیم ملی!

گزارش روز: فرکی از فولاد می رود/ هدف: تیم ملی!

آی اسپورت- حسین فرکی یک فصل رویایی را با فولاد به پایان رساند و از معدود مربیانی بود که از همه طرف مورد ستایش قرار گرفت و تقریبا منتقدی را در اطراف خودش نمی دید.
فرکی با فولاد تواسنت قهرمانی لیگ برتر را تجربه کند، پر قدرت ترین تیم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا لقب گیرد و بعلاوه ی اینها تیمش زیبا بازی کند و آوراژ سنی پایینی هم داشته باشد.
اما در حالی که فولادی ها برای فصل بعد و برای درخشش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی کرده اند، بزگترین مانع پیش روی شان این است که آقای سرمربی فیلش یاد هندوستان کرده و قصد ماندن در فولاد ندارد. فرکی در چندین مصاحبه اعلام کرده هر چند به هواداران فولاد فکر می کند، اما ماندن در تیم اهوازی برایش سخت است!
همین امروز هم مربی سابق تیم ملی و نفت تهران در مصاحبه ای به نگرانی فولادی ها افزوده است.
او امروز در مصاحبه ای در پاسخ به سوالی درباره ماندنش در فولاد گفت: این پاسخ برای من بسیار سخت است که حضور خودم را برای فصل بعد قطعی کنم .

اما دلیل اینکه حسین آقای فرکی قصد ترک تیمی را دارد که تمامی شرایط را برای موفقیت ادامه دار دارد چیست؟!

فرکی این روزها تمام فکر و ذکرش را معطوف به تیم ملی کرده و رویای حضور روی نیمکت تیم ملی را در سر می پروراند. او که چندین سال به عنوان دستیار برانکو در تیم ملی به فعالیت پرداخته حالا می خواهد نفر اول تیم ملی شود و به بزرگترین افتخار یک مربی ایرانی، یعنی تصدی گری پست سرمربی تیم ملی را مال خود کند.
البته افکار فرکی چندان هم رویاپردازانه نیست؛ با توجه به اینکه احتمال تمدید قرارداد کی روش با تیم ملی کشورمان به سمت صفر میل کند، و هم چنین با توجه به نزدیکی رقابت های جام ملت های آسیا ، فدراسیون به احتمال زیاد یک سرمربی ایرانی را ولو کوتاه مدت، برای تیم ملی در نظر خواهد گرفت و محتمل ترین گزینه هم حسین فرکی است.
با همین افکار است که فرکی فعلا به تیمی پاسخ نمی دهد تا اینکه وضعیت تیم ملی  مشخص شود، با امید اینکه بعد از  جام جهانی خودش روی نیمکت ایران بنشیند.

     
آی اسپورت
2014-04-26 17:35:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر