فهرست
بایرن مونیخ 5-2 وردربرمن؛ طوفان باواریایی ها با یک نیمه تاخیر
بایرن مونیخ 5-2 وردربرمن؛ طوفان باواریایی ها با یک نیمه تاخیر

بایرن مونیخ 5-2 وردربرمن؛ طوفان باواریایی ها با یک نیمه تاخیر

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته ی سی و دوم بوندس لیگا میزبان وردربرمن است این بازی تحت الشعاع مرگ تیتو ویلانوا با یک دقیقه سکوت برگزار شد و بازیکنان بایرن با بازوبند های مشکی وارد زمین شدند و دوتیم با یک دقیقه سکوت به احترام تیتو بازی را آغاز کردند.


ترکیب دو تیم:


FC Bayern Münchenبایرن مونیخ: نویر- بوآتنگ- دانته- مارتینس- آلابا- شواین اشتایگر- وایزر- مولر- گوتسه- ریبری- پیزارو


وردربرمن: ولف- فریتز- پرودل- کالدیورلا- گارسیا- یونزوویچ- بارگفرد- گبره سلاسی- هانت- دی سانتو- ماکیادی


شرح بازی:

بایرنی ها مطابق بازی های گذشته با چند تغییر پا به میدان گذاشته بودند میچل وایزر بازیکن جوان این تیم جایگزین فیلیپ لام در دفاع راست شده بود و کلودیو پیزارو نیز از ابتدا در زمین حاضر بود تا آرین روبن و ماریو مانژوکیچ برای دیدار سه شنبه استراحت کنند.


بازی با برتری بایرن در مالکیت توپ همراه بود اما همچنان ضعف در ضد حملات چیزی بود که تیم مونیخی از آن رنج می برد وردربرمن خیلی زود و در دقیقه 10 بازی موفق شد روی یک ضد حمله ی سریع با برتری عددی با خط دفاع دو نفره بایرن روبرو شود و گبره سیلاسی مهاجم برمنی ها گل نخست بازی وارد دروازه نویر کند.


مونیخی ها زود از شوک این گل زودهنگام خارج شدند با پرس شدید در خط هافبک کلودیو پیزارو توپ گیری کرد و با پاس زیبا فرانک ریبری را با دروازه بان برمن تک به تک کرد تا گل تساوی را فرانک ریبری به ثمر برساند و اندکی از فشارهای منتقدان در هفته های گذشته خارج شود.


اما این پایان کار در نیمه نخست نبود و بار دیگر وردربرمن موفق شد از ضد حملات سریع استفاده کند و در دقیقه 36 آرون هانت با مانوئل نویر تک به تک شد و گل دوم را برای برمن به ثمر رساند دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شدند.


در نیمه دوم پپ گواردیولا تیم خود را با یک تغییر راهی میدان کرد فیلیپ لام به جای خود بازگشت این تغییر ریتم بایرن را بتر کرد و نیمه دوم را مونیخی ها با شادابی بیشتری آغاز کردند و موفق شدند تنها پس از 9 دقیقه گل تساوی را با ضربه ی کلودیو پیزارو به ثمر برسانند.


تنها سه دقیقه بعد بود که فرانک ریبری که حالا شرایط بهتری نسبت به بازی های گذشته را تجربه می کرد با یک پاس زیبا آلابا را صاحب توپ کرد و پاس عرضی زیبای آلابا در دهانه ی دروازه به پیزارو رسید تا مهاجم پرویی گل دوم خود و سوم بایرن را به ثمر برساند.


بایرن که تازه موتورش روشن شده بود به روزهای خوب گذشته لبخندمی زد تاکتیک های پپ به خوبی جواب داده بود و حرکات ترکیبی بازیکنان در زمین شکل می گرفت آن ها خیلی زود از برتری خود استفاده کردند فیلیپ لام که به پست سابقش در دفاع راست بازگشته بود با سانتری زیبا باستین شواین اشتایگر را در محوطه ی جریمه در موقعیت گلزنی قرار داد و ضربه ی سر زیبای شواینی گل چهارم بایرن را 4 دقیقه پس از گل سوم به ثبت رساند.


پپ که برتری را از آن بایرن میدید آرین روبن را به کناره زمین فرا خواند تا او را هم وارد زمین کرده و برای دیدار سه شنبه آماده کند روبن در دقیقه 73 وارد زمین شد و تنها پس از یک دقیقه که از وردش به زمین می گذشت در همان اولین باری که ت.پ به او رسید با حرکات همیشگی در عرض محوطه ی جریمه برمن حرکت کرد تا با یک ضربه ی زیبا بتواند گل پنجم بایرن را به نام خود ثبت کند و بایرنی ها پیروزی پر گل را پیش از دیدار مقابل رئال جشن بگیرند.


حواشی:یک دقیقه سکوت به احترام تیتوویلانوا بازیکنان بایرن با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و پپ گواردیولا نیز کاملا سیاه پوش شده


گل ها:


10" گبره سیلاسی 


FC Bayern München20" ریبری

36" آرون هانت

FC Bayern München54"کلودیو پیزاروFC Bayern München57" کلودیو پیزاروFC Bayern München61"باستین شواین اشتایگر


FC Bayern München74" آرین روبن


تعویض ها:


46" میچل وایزر جای خود را به فیلیپ لام داد


71" دی سانتو جای خود را به الیا داد

  73" دانته جای خود را به آرین روبن داد


76" دیوید آلابا از ترکیب بایرن خارج شد و دیگو کنتنتو جایگزین او شد


83" آرون هانت جای خود را به فلیکس کروس داد


کارت ها:


38" توماس مولر

80"لوکا کالدیرولا     
آی اسپورت
2014-04-26 20:36:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر