فهرست
خشن ترین بازی سال در حافظیه ؛ کسی نمرد!
خشن ترین بازی سال در حافظیه ؛ کسی نمرد!

خشن ترین بازی سال در حافظیه ؛ کسی نمرد!

آی اسپورت – دقایقی پیش بازی رفت پلی آف  لیگ برتر در ورزشگاه حافظیه شیراز با تساوی بدون گل  بین دو تیم فجر شهید سپاسی و پیکان هران به پایان رسید.
در این مسابقه پیکان  میهمان نمایش  نسبتا بهتری نسبت به میزبانش ارائه داد و برتری نصف و نیمه ای مقابل تیم باوری داشت اما تلاش شاگردان کاظمی تنها تا محوطه جریمه حریف نتیجه می داد.
پیکانی ها در این بازی و در نیمه اول یک موقعیت صددرصد گل را ازدست دادند و در نیمه دوم هم با ضربه ایستگاهی جهانگیر عسگری  و از روی ضربه کاشته به گل رسیدند که کمک داور این مسابقه گل پیکان را مردود اعلام کرد. پیکانی ها البته یک پنالتی صددرصد را هم با تشخیص داور از دست دادند ، درخالیکه بازیکن فجر با دست توپ را در محوطه جریمه مشت کرد!
این بازی که در بیشتر دقایقی در میانه میدان دنبال شد  بارها از سوی داور متوقف شد و تعداد خطاهای دو تیم بسیار بیشتر از  پاس های سالم بازیکنان دو تیم بود.نکته جالب اینکه محمدرضا اکبریان داور این مسابقه 11 بار از کارت زردش استفاده کرد.
در نهایت چشم حدود 6-5 هزار تماشاگر شیرازی به گل خشک شد  تا سرنوشت مسابقه در بازی برگشت که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد رقم بخورد.

     
آی اسپورت
2014-04-26 21:00:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر