فهرست
حمایت ناگهانی دایی از پروین : علی آقا بزرگتر من است
حمایت ناگهانی دایی از پروین : علی آقا بزرگتر من است

حمایت ناگهانی دایی از پروین : علی آقا بزرگتر من است

 آی اسپورت – سرمربی پرسپولیس در گفت و گویی عمومی در ورزشگاه درفشی فر ، به شدت علیه وزارت ورزش موضع گرفت . به خصوص به موضوع انتشار فابل صوتی دعوایش با علی پروین پرداخت .
به گزارش گل ، دایی در خصوص اینکه چه کسی فایل صوتی دعوای وی با پروین را منتشر کرده است، گفت: این نشان می دهد که ما در هیچ کجا حرفه ای نیستیم، نشان می دهد که ما چقدر عقب هستیم. شما ببینید وزارت ورزش برای چه کسی است و چه کسانی درآنجا هستند. ما فکرکردیم وزارت ورزش خانه خودمان است و در جلسه ای که درآنجا برگزارشد راحت بودیم.آدم در خانه خودش دعوا هم می کند و داد هم می زند. نمی شود که در آنجا دعوا نکنیم و فقط «به به و چه چه» کنیم.

وی با بیان اینکه درمجلس هم بسیاری از نمایندگان با یکدیگر دعوا می کنند، ادامه داد : متاسفانه ما وزارت ورزش را خانه خودمان می دانستیم اما آن آقایی که دست به نقدش هم خوب است صحبت هایی که ما جلوی وزیر زدیم را در رسانه ها منتشر می کند. این کارهایی که انجام می دهند کارهای کوچکی است .

سرمربی پرسپولیس در ادامه حرفها ، به نوعی به حمایت از پروین پرداخت که این خیلی عجیب بود . او گفت:شاید پشت درهای بسته با آقای پروین دعوا  کنم و سر یکدیگر داد هم بزنیم اما او درخارج از اتاق برای من علی پروین است و بزرگتر من محسوب می شود. به نظر من داخل اتاق دعوا کنیم بهتر از این است که بیرون این کار را انجام دهیم. شاید من و آقای پروین در تفکرات مان فرق های زیادی هم داشته باشیم اما او در خارج از اتاق جلسه برای من بزرگ تر محسوب می شود.

 و این آخرین جمله دایی است : مشخص است که آقایان با چه نیت و هدفی این فایل را منتشر کرده اند. آنها می خواستند من و پروین را خراب کنند که پشت این کارشان هیچ فکری هم نبوده است چرا که باانتشار این فایل خودشان را پیش مردم خراب کردند و چیزی جز این نیست.

     
آی اسپورت
2014-04-26 23:31:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر