فهرست
خبر تایید نشده: غمخوار مدیرعامل پرسپولیس می‌ شود
خبر تایید نشده: غمخوار مدیرعامل پرسپولیس می‌ شود

خبر تایید نشده: غمخوار مدیرعامل پرسپولیس می‌ شود

آی‌اسپورت‌ ـ یک گروه سرمایه گذار که ظاهرا ارتباط های نزدیک با حمید استیلی دارند به احتمال زیاد مالکیت اجاره ای باشگاه پرسپولیس را برعهده خواهند گرفت.
پس از شایعه ای که امروز منتشر شد و مالک بازارچه شیخ بهایی به عنوان خریدار جدید پرسپولیس معرفی شد این خبر از وزارت ورزش به بیرون درز کرده که توافق با این گروه به نتیجه رسیده و آنها به سرعت مدیریت باشگاه را در دست خواهند گرفت. سرمایه دار مورد نظر شخصی با نام خانوادگی پوستی است که از قدیم الایام با حمید استیلی رفاقت داشته است.

جالب اینکه گفته می‌ شود مدیرعامل مدنظر این گروه اکبر غمخوار است، مردی که در 1383 مدیریت پرسپولیس را برعهده گرفت و با شکست و بدهی از جمع قرمزها کنار رفت. غمخوار در این سال ها درگیر شرکت هواپیمایی اش و البته کارهای تجاری بوده و کمتر در محافل ورزشی آفتابی شده است. اگرچه او چند وقت پیش قرار بود به عنوان مدیرعامل ملوان معرفی بشود. اکبر غمخوار در صورت حضور در پرسپولیس با علی پروین برخورد جالبی خواهد داشت .او در سال حضور در پرسپولیس به دلیل کارشکنی های علی پروین ضربات سختی را از وی متحمل شد که ظاهرا حالا فرصتی برای جبران پیش آمده است. در صورت حضور غمخوار در پرسپولیس کار علی پروین را باید تمام شده تلقی کرد مگر آنکه معجزه ای در ذهنیات این مدیر جنجالی رخ داده باشد.
جالب اینکه علی دایی در زمان حضور غمخوار در پرسپولیس خرید بزرگ وی بود و بعید نیست که این رابطه خوب کماکان ادامه داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-26 22:12:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر