فهرست
انتقاد محمود یاوری از داور بازی پلی آف
انتقاد محمود یاوری از داور بازی پلی آف

انتقاد محمود یاوری از داور بازی پلی آف

آی‌اسپورت‌ ـ  همانطور که انتظار می‌ رفت محمود یاوری در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار پلی آف لیگ برتر به انتقاد از محمدرضا اکبریان داور این بازی پرداخت. اکبریان امروز در شرایطی این مسابقه را سوت زد که حساسیت بازی و کری بازیکنان دو تیم بخصوص پیکانی هایی که سابقه بازی در فجر را داشتند روز سختی را برای وی رقم زد اینطور می‌ شود گفت که آمادگی لازم برای کنترل این مسابقه را نداشت.

اعتراض های شدید و پی در پی بازیکنان به اکبریان و تکل های  خشن آنها روی پای یکدیگر آنقدر بی سابقه بود که اگر اکبریان می‌ خواست عدالت را رعایت کند باید حداقل 3 بازیکن را بیرون می‌ فرستاد. او یک اشتباه مشهود هم داشت که در یک صحنه عجیب و غریب هند پنالتی مدافع فجر را نگرفت، کاری که واکنش شدید بازیکنان پیکان را در پی داشت. اما با وجود این اشتباه یاوری عقیده دارد حق تیم او در این بازی تضعیف شده است او می‌ گوید: قبلا فکر می‌ کردیم داوری از فوتبال جلوتر است اما حالا برعکس شده؛ ماامسال از مسئله داوری خیلی لطمه خوردیم و در این بازی هم اوضاع همین طور بود. البته بازی امروز بازی درگیرانه ای بود ولی من انتظار نداشتم تیم پیکان اینقدر وقت تلف کند. شاگردان فرهاد کاظمی در این بازی خیلی خود را به زمین انداختند و من از این تیم توقع این بازی را نداشتم.
یاوری درباره بازی برگشت هم گفت: یک نیمه از این مسابقه گذشته و ما باید در نیمه دوم با گلزنی مقابل تیم پیکان در لیگ برتر باقی بمانیم. در بازی برگشت مصدوم های ما هم می‌ رسیدند و من اطمینان دارم که شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.
یاوری در پایان حرف هایش مصاحبه را اینطور تمام کرد: امیدوارم فدراسیون در چیدمان داوران در بازی برگشت دقت بیشتری به خرج بدهند.

     
آی اسپورت
2014-04-26 22:24:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر