فهرست
شباهت السد پارسال با السد امسال؛ ۹ از ۱۱
شباهت السد پارسال با السد امسال؛ ۹ از ۱۱

شباهت السد پارسال با السد امسال؛ ۹ از ۱۱

آی اسپورت – پرسپولیس سه‌شنبه شب در دومین و شاید کلیدی‌ترین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میهمان السد قطر خواهد بود. السد جدی‌‎ترین رقیب پرسپولیس در این گروه است و به نظر می‌رسد جدال صدرنشینی در گروه میان این دو تیم صورت خواهد گرفت.

السد فصل گذشته هم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر بود اما باید در مرحله پلی‌آف از سد استقلال عبور می‌کرد. اتفاقی که رخ نداد و همبازیان ژاوی و پورعلی‌گنجی در ضربات پنالتی مغلوب استقلال شدند و به مرحله گروهی رقابت‌ها راه نیافتند.

مقایسه ترکیب السد در بازی سال گذشته مقابل استقلال با ترکیب این تیم در بازی هفته گذشته‌اش در برابر الوصل امارات نشان می‌دهد که تیم قطری تغییر چندانی نسبت به فصل گذشته نداشته است. السد فصل گذشته با ترکیب سعد الشیب، میگوئل پدرو، مرتضی پورعلی‌گنجی، عبدالکریم حسن، حمید اسماعیل، ژاوی هرناندز، علی اسداله، جوگورتا همرون، محمد کاسولا، بغداد بونجاح و ابراهیم مجید به مصاف استقلال آمد و خلفان ابراهیم هم در نیمه دوم به زمین آمد. از این تیم، هفته گذشته 8 نفر در ترکیب اصلی السد مقابل الوصل قرار داشتند و بغداد بونجاح هم در نیمه دوم وارد زمین شد. در واقع السد اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کرده و معروف‌ترین بازیکنی که از این تیم جدا شده محمد کاسولا است.

۱    
آی اسپورت
2018-02-18 14:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر